Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Már megint lövöldözés van...

Már megint lövöldözés van Franciaországban?

Figyelt kérdés

2017. ápr. 20. 22:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
7%

1: rendszeresek Franciaországban a lövöldözések, banda háborúk, stb. Mutatom is a forrást:

" [link]


"Október 8-án Viry-Chatillonban, Párizs elővárosában egy arab-afrikai horda felgyújtott két rendőrautót és eltorlaszolták az ajtajaikat, két rendőr életveszélyesen megégett."


[link]


"A fehér embereket egy kezemen meg tudtam számolni egy őrjárat alatt. Ráadásul nem sokkal érkezésünk előtt felgyújtottak egy rendőrautót, így este csak megkettőzött létszámmal jöhettünk ide."


[link]


Nem emelek ki részt, az egészet érdemes elolvasni.


[link]


"Közben Nimesben, a 2REI városában tovább folytatódott a háború a légiósok és az arabok között. A „szürkék” most egy fiatal újoncot vertek félholtra és raboltak ki, de ezzel betelt a pohár. Hétvégén egy századnyi ismeretlen elkövető (legalábbis a rendőrség számára ismeretlen) megjelent az arab negyedben, és összevertek mindenkit, aki kicsit is barnább volt. Ez olyan jól sikerült, hogy több mint ötven arab szorult kórházi ellátásra, kettőn már az sem segített."" ( Ha láttad már ma, nem véletlen, már egyszer leírtam egy másik témához, de ide is tökéletesen illik. )


2: konkrétan mire gondolsz? Terror támadásra? Részeg bácsira? Háborúra? Valami egyéb infó, forrás, valami?

2017. ápr. 20. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Nahh, nemrég olvastam valahol,de nemtudtam miez. Már van róla hír is: [link]
2017. ápr. 20. 22:42
 3/15 anonim ***** válasza:
46%
#1 néhány órája már tudjuk h terrortámadás történt...
2017. ápr. 20. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
72%

Mi az, hogy már megint? Még mindíg !


A CEU-s tüntetők röplapjai szerint be kellett volna ide engedni őket. Most itt lennének -.-

2017. ápr. 20. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
69%
Ezek szerint ez már mindennapos lesz...
2017. ápr. 20. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
73%
#5: Nagyon úgy néz ki. Jobb hozzászokni, mint Izraelben.
2017. ápr. 20. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
32%

oszt akkor mi van?!


pesten is lövöldöztek néhány napja

2017. ápr. 20. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
36%

4-es gondolom a logikád szerint a migrációs áradat előtt nem létezett terrorizmus, lévén akkor soha senkit nem engedtek be sehova

Nem olvastam róla, hogy most kik voltak miért, gondolom megint harmadgenerációs az elkövető. Nyugaton valamit nagyon elszúrtak az integrációval

2017. ápr. 21. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
31%
Ha mindennapos akkor nyilván be mutatjátok mutatni a tegnapit. Tessék, várjuk.
2017. ápr. 21. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
79%
Dehogyis, csak véletlenül, tévedésből, vagy mentális zavarból, az otthon tartott gyakorló (éles) fegyverét véletlenül elsütötte egy "francia", amikor megpróbált kiszállni a kocsijából, hogy virágot vegyen a környéken lévő éjjelnappali virágüzletből az árva gyerekeknek. Ne vonjatok le elhamarkodott következtetéseket rögtön!
2017. ápr. 21. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!