Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Sok országban, ahol csökken a...

Sok országban, ahol csökken a népesség, miért az a megoldás, hogy teljesen idegen kultúrájú embereket "importálnak"?

Figyelt kérdés

Franciaország, Anglia, Németország, Svédország, Belgium, Hollandia.

Mindegyik dugig van olyan bevándorlókkal, akiknek a kultúrája abszolút nem kompatibilis az "őslakosok" kultúrájával.

Az afgánok, pakik, törökök, arabok, afrikaiak, stb. sosem fognak teljesen beilleszkedni, vagy megtagadják az integrációt (mint ahogy most lehetett látni a törököknél Németországban és Ausztriában), vagy egyenesen hadat üzennek a befogadó ország kultúrájának.

Miért nem evidens, hogy ezeknek az embereknek soha nem lesz német/svéd/francia/angol/holland mentalitásuk? Nem hogy nekik, de a gyerekeiknek, unokáiknak sem.

Az európai bevándorlók a cigányok kivételével viszont beilleszkednek, és sokan teljesen asszimilálódnak.


Egy újabb statisztika szerint a msuzlim bevándorlók leszármazottainak kb 80%-a az UK-ban a melegek elfogadása ellen van, kb 50%-uk törvényellenesnek, büntetendőnek akarná bevezetni a homoszexualitást. Ez csak egy példa, de ezek már bizony 2. vagy 3. generációs bevándorlók!


Miért nem az őslakosokat ösztönzik mindenféle támogatással és kedvezményekkel a gyerekvállalásra, hogy meghonosodjon a 3-gyerekes családmodell?

Miért jobb az, ha teljesen idegen kultúrájú/vallású emberek tömegeit engedik be az országba, akik szépen lassan túlszülik az őslakosokat?

Brüsszel és Marseille is már úgy néz ki, mint Algéria, vagy Kairó modernebb részei.


Nem azt mondom, hogy az európai bevándorlókkal nincs gond, de sokkal könnyebben integrálhatóak mint mondjuk az afgánok vagy arabok. Ráadásul a kultúra sem különbözik annyira. A vallásról nem is beszélve.



2017. máj. 1. 15:02
1 2
 11/20 Vazul1972 ***** válasza:
93%
Milyen más megoldás van, ha a helyi népesség, "nem hajlandó" nőni?
2017. máj. 2. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Nem tartanak a párhuzamos társadalmak kialakulásának veszélyétől.

Úgy gondolják, lassan ezek az idegen kultúrájú emberek beolvadnak majd Európa kultúrájába, a törvényeinkhez alkalmazkodni fognak. Jobb lenne hozzánk közelebb álló bevándorókat befogadni, de azok nem jönnek ilyen számban. A gazdaságnak pedig kell a munkás kéz.

2017. máj. 2. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Jah jah a britek is ezt unták meg, oh wait a kilépésre szavazók 90%a a kelet európai migránsokat nevezte meg indokként, nem a pakikat meg nem a kínaiakat, hanem gyakorlatilag minket. Na erre varjál gombot.
2017. máj. 2. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

" oh wait a kilépésre szavazók 90%a a kelet európai migránsokat nevezte meg indokként, nem a pakikat meg nem a kínaiakat, hanem gyakorlatilag minket."


Mert az elég polkorrekt volt.

Azt hiszed az aktuál-kedvenc bevándorlóitokból nincs elegük? :D

2017. máj. 2. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

14

ott nem oszt nem szoroz az a néhány szír a több mint egy millió lengyel fél-fél millió magyar meg román mellett.

2017. máj. 2. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

"ott nem oszt nem szoroz az a néhány szír a több mint egy millió lengyel fél-fél millió magyar meg román mellett."


Mert csak szírek vannak mi? Akkor mi a helyzet a pakikkal, egyebekkel? :D

2017. máj. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
34%

10#


"Hol csökken a népesség te atomfizikus? :D Európában, meg esetleg egy-két helyen még, a többinél túlszaporodás van most is.


De ha te ilyen jófiú vagy már át is adhatod nekik a helyedet! ;)

"


Látom a szövegértelmezés nem megy a pálinkagőzös szittya gondolatok forgatagában...


A kérdésre reagáltam, és írtam is hogy túlnépesedik a Föld. Szóval most nem tudom, azt hitted épp most csusszant ki a végbeleden a spanyolviasz, vagy mi.


Azt sem tudom honnan vetted, hogy jófiú lennék. Nem vagyok. a rajtam múlna, akkor ott is csökkenne, ahol most éppen nem.


A különbség köztünk, hogy ha majd meg kell védeni magunkat majd, én ott leszek, te meg valószínű sunnyogsz a zárt ajtód mögött....

2017. máj. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Ha olyan okos lennél mint állítod magadról és korrekt is szerettél volna lenni akkor hozzátetted volna mint pl. mások, hogy amíg itt csökken, öregszik a népesség addig szinte mindenhol növekszik még mindig. Addig felesleges örvendezni ennek! :O


Persze majd azok meg mind ide akarnának jönni, csak azt nem tudom miből gondolod, hogy én mit csinálnék adott helyzetben. :D

2017. máj. 2. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Senki nem mondta, hogy a betelepítés a népességcsökkenést oldaná meg. A népességcsökkenésre hivatkozás csak ürügy.

A valódi cél rövid távon a betelepítőkre szavazóbázis szerzése, hosszú távon pedig a Kalergi terv megvalósítása. Mert a korcs kutya nem is ugat, nem is harap.


A népességcsökkenés az egyre nagyobb gépesítéssel nem lehet probléma. A termelést sem kell növelni, nem is lenne szabad, előbb-utóbb még törvényeket is kell hozni a termelés csökkentésére, a klímaváltozás miatt, ha jót akarunk.

2017. máj. 3. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

"Ha olyan okos lennél mint állítod magadról és korrekt is szerettél volna lenni"


Hol állítottam hogy olyan okos lennék? Idézz légy szíves...

Viszont hogy te feltételezted, némi irigységet sugall. Megtisztelő.


"akkor hozzátetted volna mint pl. mások, hogy amíg itt csökken, öregszik a népesség addig szinte mindenhol növekszik még mindig."


Látom csak fél mondatokat tudsz egyszerre értelmezni.

Koncentrálj a vessző utáni részre ugyanis ezt írtam:

"Én azt sem értem, miért gond ha csökken a népesség, amikor úgy általában a túlnépesedés fenyegeti a Földet."

2017. máj. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!