Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Örülnél ha Macron nyerne a...

Örülnél ha Macron nyerne a franci elnökválasztáson? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Egyesek Macron győzelmének örülnének bosszúból az első világháborút lezáró békeszerződés miatt. Megindulhatna Franciaország teljes iszlamizálása és a francia tudat folyamatos elvesztése. A franciák csapdába esnének a saját országukban. A volt gyarmataikról érkezők fokozatosan átvennék az uralmat. Nekik már nem lenne fontos a francia kultúra. Kiszivárogtak dokumentumok amelyek külföldi pénzek felhasználását bizonyítják. Érintettek a botrányban Soros szervezetei is. A választás után remélhetőleg többet megtudunk. Szóval örülnél ha Macron nyerne?

2017. máj. 7. 19:11
 1/9 anonim ***** válasza:

Hmmm

érdekes

2017. máj. 7. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ez káröröm lenne...
2017. máj. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
50%
Ez valami megszokott fidesz propaganda szöveg?
2017. máj. 7. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
42%
Nincs mit azon örvendenünk hogy egy Rotschild-bérenc patkány mindenféle fondorlatos trükközéssel francia elnök lett. Clintont megúsztuk, talán Schulzot is, de sajnos kapunk a nyakunkba egy ellenséget aki egyfolytában sivalkodni fog és külső parancsra ott ártani ahol csak tud
2017. máj. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem igazából mindegy ha nyer is. Legyen a franciák dolga, baja!
2017. máj. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
48%
Sőt erre az időre már ki is derült, hogy a mamakomplexusos lett az elnök, így mindegy is.
2017. máj. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

"Ez valami megszokott fidesz propaganda szöveg?"

Nem vagyok fideszes. Én inkább szélső liberális és anarchista vagyok. Amúgy egyik párt sem érdekel. Inkább kívülről szemlélem az eseményeket. Figyelem a bomlasztást.

2017. máj. 7. 21:06
 8/9 anonim ***** válasza:
53%

,,Franciaország teljes iszlamizálása"

Már 10 éve ezt mondjátok állandóan, hogy már nem fognak franciák maradni, csak afrikai bevándorlók, Iszlám lesz a fővallása, stb. Azóta se lett semmi belőle.

Az meg elég gyenge próbálkozás, hogy te nem vagy Fideszes, a Soros szervezetei résznél lebuktál. Már csak a nagyon elvakult Fideszesek Sororosznak mindenhol állandóan.

2017. máj. 8. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

"Az meg elég gyenge próbálkozás, hogy te nem vagy Fideszes, a Soros szervezetei résznél lebuktál."

Az a gyenge próbálkozás, hogy te nem vagy érdekelt a hozzászólásodban. Jól megtanultad a leckét a gyuri bácsitól te is és a fideszesek is a baloldal is. Orbán sem gerincesebb mint a soros bérencek, mind meg vannak vásárolva csak az emberek még nem tudják. Engem legalább nem fizet senki ezért.

2017. máj. 8. 20:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!