Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ti számítottatok rá, hogy...

Ti számítottatok rá, hogy lesz koncertes robbantás valamikor? Én igen, de nem is csak a tömeg miatt, hanem más .

Figyelt kérdés

Az emberek szeretik ikonjaikat,akik énekesek,focisták stb.. Ha pár ilyet tönkre tesznek azzal több lelki kárt okoznak. Mondhatnám ők a modern világ istenei. Persze mondhatni,hogy a tömeg volt a cél,de nem csak az.

Ha megnézzük, ideális célpont volt az általa mutatott erkölcsi értékek miatt is, illetve,hogy nő volt..


2017. máj. 23. 10:24
 1/4 anonim ***** válasza:
68%

0.0 Meg vagyok lepődve, nem elég, hogy normális alapból a kérdés, de sehol sincs benne egyetlen egy migránsozás, Sorosozás, stb.

Amúgy pont az olyanok miatt, mint leírtál választják az ilyen koncerteket és ezeket célpontnak a terroristák. Az ilyen helyeken általában nagyobb a biztonság, külön beléptetés és egyebek, így az ember alapból nagyobb biztonságban érzi magát. Tökéletes célpont a terroristáknak, ezzel nagyobb lelkinyomást gyakorolnak a civilekre.

2017. máj. 23. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ki gondolta volna....
2017. máj. 23. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
5%
Én számítok. Annyi itt a migrant mint a szemét és mind gyilkolni akar.
2017. máj. 23. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Igen, várható volt. Vagy koncert vagy sportesemény.

Én azon se csodálkoznék, ha az úszó eb vagy a sziget is sorrakerülne.

2017. máj. 23. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!