Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Miért Európába kell menekült...

Miért Európába kell menekült táborokat csinálni? Miért nem lehet Irakba vagy Afganisztánban?

Figyelt kérdés
Amennyi pénzt beleölnek a migránsokba, ennyi erővel már Irakba is lehetne csinálni tábort, s oda vinni a "segélyt", katonákkal felügyelni a helyet s kész...

2017. máj. 25. 14:05
 1/9 anonim ***** válasza:
45%

Az általad felsorolt országokban egyenként több menekült van, mint az egész EU-ban :) Alapvetően pontosan ez történik, ha kitör egy háború, a menekültek túlynomótöbbsége országon belül marad a szomszédos ország határvidékén.


Csakhogy nem egy életbiztosítás a tűzfészek közelében lenni, és bármennyi pénzt is ölünk bele, egy menekülttábor egyenértékű lesz egy nyomortanyával, gettóval, bűnnel teli hellyel.


Ha már sok-sok éve élnek így az emberek, akkor nem csoda, hogy egy részük inkább elindul új életet kezdeni.

2017. máj. 25. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
6%

Szerintem, mert el akarják gyengíteni Európát ezzel. Már csak azért gondolom ezt, mert rengeteg pénzel indulnak el és mindegyiknek van saját számlája csinos összegekkel. Kérdem én, hogy honnan? Menekülnie kell oké, ha munkából van a pénze, akkor nem segélyt várnák.

Meg hallottam, hogy ez már 100 éve el lett tervezve.

2017. máj. 25. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
70%

# 2/2 Időpont ma 14:15


Igen, 100 éve, csak kik? A tengelyhatalmak vagy az antant? :-)

2017. máj. 25. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Egyértelműen Soros György.
2017. máj. 25. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
90%

"Már csak azért gondolom ezt, mert rengeteg pénzel indulnak el és mindegyiknek van saját számlája csinos összegekkel. Kérdem én, hogy honnan?"


Hazugság.

2017. máj. 25. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
43%
Én mindet tarkón lőném már Európa határán.
2017. máj. 25. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
62%
En meg az ilyen kreteneket lonem tarkon, mint te, mert ilyenre szinten nincs szukseg.
2017. máj. 25. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

"Az általad felsorolt országokban egyenként több menekült van, mint az egész EU-ban :) Alapvetően pontosan ez történik, ha kitör egy háború, a menekültek túlynomótöbbsége országon belül marad a szomszédos ország határvidékén."


Igen, de pl. ha Irakban engedélyeznének egy menekült tábort, oda vissza lehetne vinni az EU határáról az embereket. A lényeg hog itt ne legyenek.

2017. máj. 26. 08:08
 9/9 anonim ***** válasza:
Miért megoldás a tábor? Ha te lennél egy menekülttáborban iskoláskorú gyermekeiddel már néhány éve, oktatás, egészségügyi ellátás, munkalehetőség nélkül, akkor mit csinálnál? Ülnél tovább a sátor előtt, vagy elindulnál egy olyan helyre, ahol van esélyed új életet kezdeni?
2017. máj. 27. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!