Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Svédország mennyire biztonságo...

Svédország mennyire biztonságos ország manapság?

Figyelt kérdés
2017. máj. 27. 08:31
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó hozzászóló érdekes amit írtál tudnál egy statisztikát linkelni?:)
2017. máj. 27. 12:59
 12/31 anonim ***** válasza:
57%

[link]


Valahol itt volt, keresd ki a táblázatokat. A franc tudja már hol volt pontosan, másfél éve írtam belőle beadandót.

2017. máj. 27. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
47%

A szakértőknek is meg kellene érteni:


1.Az, hogy valamit szigorúbban vesznek, még nem jelenti azt feltétlenül emiatt emelkedik. Majd ha látok statisztikát, ami konkrétan le van bontva, meg hogy ebből mennyi migri, majd elhiszem.

Addig tudom, hogy azért nincs ilyen statisztika, mert nagy bajban lennének a svédek, másrészt hogy azért volt már eleve a törvénymódosítás is, hogy legyen majd mire fogni.

2.Elég szar ügy, hogy x éve folyamatosan emelkedik, ezek szerint nem tudnak ezzel mit kezdeni. Tiszta röhej.

2017. máj. 27. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
37%

72% Igen ez a hivatalos svéd propaganda hogy a jelentett esetek miatt ilyen magas a nemi erőszak szám, csak akkor adódik a kérdés hogy miért van titkolva az elkövetők vallási és etnikai háttere? Miért van az hogy a korábban kilépett ott dolgozók mind azt mondják hogy többségében muszlimok vannak az esetek hátterében?

[link]

[link]

2017. máj. 27. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
32%

# 13/14 Időpont ma 13:44


Te nem fogod fel még mindig. Ami itt nem minősül nemi erőszaknak, az ott igen. Képzeld, már a letaperolás is ez a kategória. Míg itt max. pofon jár érte, ott előveszik, és bekerül a rendőrségi statisztikákba.

A "migris" statisztika meg nem tudom mire kell neked, azt senki nem állította, hogy a bennszülött svédek kezdtek el randalírozni évtizedek után. Csak úgy veszitek elő ezt a nemi erőszak kártyát, mintha Magyarországon lennénk, ahol néha még az aktus megtörténte sem jelent nemi erőszakot...


# 14/14 Időpont ma 14:08


Ühüm, hiteles cikkek, alátámasztva semmivel... ja. :-D

És mondjuk azért nincs erről statisztika, mert nem vezetik? Tudod, vannak még kultúrnépek, akik ettől függetlenül bírálják el a dolgokat.

2017. máj. 27. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
35%

"Tudod, vannak még kultúrnépek, akik ettől függetlenül bírálják el a dolgokat."


Juj kultúrnépek :D Tehát aki szerint kapcsolat van a bűnözés és illető háttere között az idióta? :D Szóval a mélyszegénységnek semmi köze a bűnözéshez, az iszlámnak a terrorizmushoz, a muszlim kultúrában a nők szerepének a tömeges nemi erőszakokhoz?

Miért van az hogy ilyet európaiak nem követnek el:

https://www.youtube.com/watch?v=7wSUZulAS6Q

hanem kizárólag muszlimok, meg harmadik világbeli népek?

Így szemrebbenés nélkül ezt le tudod hazudni hogyha valaki bűnt követ el annak semmi köze az illető származási hátteréhez?

2017. máj. 27. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
28%

"e nem fogod fel még mindig."


De, felfogom.

Értem én, hogy nemi erőszak még az is, ha elhívod randira.

A probléma ezzel az, hogy teljesen más súlyú egy fogdosás meg egy behatolás.

Ők egy kalap alá veszik(ami egy hatalmas fasság, totál ellentmond a jog fejlődési irányának, szal már innen sejtem, hogy van egy kis turpisság), szal lehet a 6000 eset 6000 fogdosás vagy akár 6000 nemi erőszak.

Pontos statisztikát nem láttam, hogy milyen szinten oszlik meg és nem is linkelt senki.

Innentől kezdve meg azzal érvelni, hogy nem változott, csak benne a van a fogdosás is, szintén fasság, mert nem tudjuk az arányokat.

Még itthon is el van választva, ahogy az emberölésnek is két tényállása van, a hagyományos meg a erős felindulásból meg tudnék még jó pár példát.

Ez olyan átlátszó marhaság, mint amit Pintér Papa játszik, hogy felemelik a lopás értékhatárt 50 ezerre aztán örülnek, hogy kevesebb a lopás bűncselekmény.

Aki kicsit is ért hozzá, szkeptikusan fogadja.

2017. máj. 27. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
61%

"A "migris" statisztika meg nem tudom mire kell neked,"


Mondjuk arra, hogy végre lehessen látni, hogy kinek van igaza.

Nem véletlenül nincs róla stat.

Ha lenne és a bevándorláspártiak malmára hajtaná a vizet, hidd el, hogy már rég nyilvánosságra hozták volna.

Itthon is ezért nincs magyar-cigány bv arányról felmérés, mert baloldalon menne a fejfogás.

2017. máj. 27. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
17es, voltál már tömött koncerten, vagy szórakozóhelyen? Tudtad, hogy gond nélkül meg tudod fogni ott egy lány fenekét vagy mellét úgy, hogy kb rá sem jön, hogy ki volt az? Szerinted az jó, hogy ez szabadon megtehető?
2017. máj. 27. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
36%

18, és hogy méred fel pl a cigányok arányát? Népszámlálási kérdés: "Ön cigány?" Nézzük csak.. itt született, magyar az anyanyelve... mi tesz egy cigányt cigánnyá? A bőrszíne? Akkor a szoláriumokba csak cigányok járnak? Nem, ez így nem jó.

Nem kevés olyan nagy magyarunk van, aki Ausztriában született és nem beszélt magyarul. Csak sokat tett az országért. AKkor ő most magyar, vagy nem? Magyar, mert annak mondta magát. Ez nem reprezentatív, és nem is követhető.


Rengeteg bevándorló van Svédországban, aki ott született, svédül beszél, svéd iskolába jár, mindene svéd. Csak a szülei nem. Ő svéd, vagy bevándorló?


Na, akkor most hogy csinálsz statisztikát ebből?:D

2017. máj. 27. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!