Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Oroszország lakosságának...

Oroszország lakosságának körülbelül hány százaléka fehér jelenleg?

Figyelt kérdés
2017. jún. 7. 00:14
 1/10 anonim ***** válasza:

[link]

85-90 körül, nem számolgattam össze a felsorolt vagy száz etnikai csoportot a maguk fél százalékocskáival, és akkor abból melyik is a fehér.

2017. jún. 7. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

ebből honnan látod az adatot?

Ezt néztem de én nem találtam benne erre utaló infót...

2017. jún. 7. 00:28
 3/10 anonim ***** válasza:
Hát van benne egy baromi nagy táblázat. Ethnic Goup: Russians, Tatars... A végére kell tekerni, ott van a 2010-es adat.
2017. jún. 7. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

2,Úgy látta az első,hogy ott vannak felsorolva az etnikumok és ezek százalékos aránya a társadalomban,szimplán összeadta nagyjából a számokat és ebből kijött az,amit leírt...

Nem kell hozzá atomfizikusnak lenni....

2017. jún. 7. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ja csak például a vlagyivosztoki oroszok rohadtul nem fehérek.
2017. jún. 7. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
2017. jún. 7. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
29%
Szín szerint akarod felosztani a világot? Remélsz ettől magadra nézve bármi előnyt? Elárulom: nem lesz.
2017. jún. 7. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
senki nem akar felosztani semmit, csak az etnikumukról lenne szükségem egy statisztikára...
2017. jún. 8. 20:58
 9/10 anonim ***** válasza:

8,

Nem kötekedésből,de hatalmas különbség van az etnikum és a bőrszín között.

Te a bőrszín alapján gyakorlatilag ketté vetted a társadalmat fehérekre és nem fehérekre.

Míg az etnikum fogalma az egy közösségre utal,akiknek közös történelmük,nyelvük,kultúrájuk stb van,ebből viszont rengeteg fehér is van,nem csak egy fehér és több színes bőrű.

Tehát de,a kérdésed alapján teljesen jogos a 7-es felvetése,kár volt lepontozni a te fogalmi zavarod miatt.

2017. jún. 8. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
a provokatív válaszok kíméljenek, aki nem a kérdésre válaszol köszönöm...
2017. jún. 9. 06:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!