Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mi volt számotokra az az...

Mi volt számotokra az az esemény, melynek lezajlásakor a leginkább közel éreztétek magatokat egy esetleges világvégéhez, apokalipszishez?

Figyelt kérdés
Én '82-es születésű vagyok. Számomra 2001.09.11. (Fullon azt hittem, hogy jön a harmadik világháború.) Az idősebbek nyilván a kubai rakétaválságot is megemlítik hasonló vonatkozásban. De más esemény esetleg? Akárcsak azért, mert valakinek testközelben zajlott?
2017. jún. 11. 17:22
 1/9 szántóvető ***** válasza:
65%
a fidesz újraválasztása pontosan így hatott rám.
2017. jún. 11. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

1: Sejtettem, hogy jönnek majd szarkasztikus válaszok is. :)


De inkább maradjunk a tárgynál!

2017. jún. 11. 17:29
 3/9 anonim ***** válasza:
30%

Én elég sötéten látom ezt a migrációs áradatot, ami Európára irányul. Kultúrák, vallások kereszteződése, nem kívánt hatásokkal. Ráadásul mindez úgy, hogy az itt élők nem kértek ezekből az emberekből. Nagyon sok országban(Franciaország, Egyesült Királyság), enélkül is nehéz volt a helyzet.


Véleményem szerint 2-3 év és nagyon komoly háború fog kirobbanni, ha ilyen tömegek érkeznek, akiknek, valljuk be őszintén, semmi keresnivalójuk itt.


Ez nem esemény ugyan, hanem folyamat, de durva vége lesz, az biztos.

2017. jún. 11. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én is 1982-es vagyok, nekem 1997 tűnt ilyen évnek, aztán abból se lett semmi. Délkelet-Ázsia akkoriban nagyon forrongott, közben a Balkán se volt túl nyugis, a Közel-Keleten meg mindig feszült a helyzet.
2017. jún. 11. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
25%
Az első apokaliptikus élményem mikor a várva várt rendszerváltás után csak 4 évig bírta az ország és visszaszavazta a komonistákat.
2017. jún. 11. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Komplikato ***** válasza:
Nekem a dél-szláv háború volt ilyen. És nem csak nekem. Amikor már itt-ott átlőttek a határon, meg pár eltévedt bomba egy község határában csapódott be. Mindenki arra készült, hogy berántják a nem sorköteleseket és behívják a tartalékosokat is.
2017. jún. 12. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
61%

minden országgyűlési választás ilyen főlg amikor a fideszt megválasztják


instant korrupció és lopás lepi el az országot

trianonhoz tudom hasonlítani akkor is pillanatok alatt elopták az ország 2/3 adát most meg elmutyizzák a 2/3 át

2017. jún. 12. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
93%
Én 86-os vagyok, nekem is a 2001. szeptember 11. után indított afganisztáni és iraki háború volt ilyen, illetve a délszláv háború. Emlékszem kint játszottunk este és vagy 10 amcsi bombázó/szállítógép ment el a ház felett (valszeg nem bevetésre indultak, mivel Pest megyei vagyok), eléggé félelmetes volt, akkor láttam először "élőben" és nem amerikai akciófilmben ilyen repülőgépeket.
2018. szept. 17. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
9.11. nem volt nagy dolog, egy terrortámadás egy elmaradott világból nem elég. Nemrég mikor Észak-Korea és Amerika egymásnak feszült atombomba-ügyben, az felvetette a lehetőséget.
2018. szept. 17. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!