Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Nektek a spanyolok vagy a...

Nektek a spanyolok vagy a katalánok szimpatikusabbak?

Figyelt kérdés

Nekem a spanyolok, mert nem szeretem az ilyen nagyon nemzeti öntudatos kisebbségeket akik csak azon dolgoznak, hogy bomlasszanak. Így is autonóm területnek van nyilvánítva katalónia, nem tudom mit hepciáskodnak. Őket csak a spanyolok iránt érzet gyűlölet vezérli szerintem.


https://www.youtube.com/watch?v=hoycptV8Qm8 Ja és VAMOS REAL! :D



2017. jún. 14. 08:32
 1/8 anonim ***** válasza:
14%
A katalánok valamivel kulturáltabbak.
2017. jún. 14. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
70%

Erre aztán nem sok ember tud válaszolni.

Kb mintha a spanyoltól megkérdeznéd hogy neki a szabolcs megyei vagy a tolna megyei a szimpatikusabb.

2017. jún. 14. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Koplárovics Béci ***** válasza:
26%
Hogy őszinte legyek fogalmam sincs, hogy mi a különbség, nem is igazán érdekel, nem tud foglalkozatni az ügyük.
2017. jún. 14. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
79%

Bármiféle általánosítás helytelen. Mi magyarok sem vagyunk egyformák.

Ismertem szimpatikus és antipatikus spanyolt, ugyanúgy, mint a katalánok körében. A gyűlöletet meg többnyire a politikusok szítják mindenütt a világban. Mint szomszédok vagy barátok ezek az emberek jól megvannak egymással.

2017. jún. 14. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
19%
Baszkok. :)
2017. jún. 14. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
37%

Szerintem egy atlag magyar inkabb az elnyomott katalanokkal tud azonosulni marcsak a hataron tuli magyarsag miatt is akit ugyanugy elnyom a tobbsegi tarsadalom.

Te meg van egy olyan erzesem hogy divat realos vagy.

2017. jún. 14. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
88%
Hat figyelj... regota Spanyolorszagban elek, es meg kell mondjam, hogy ismerek spanyolok es katalanok kozul is mindenfelet. Van nagyon normalis es nagyon hulye, mint mindenhol a vilagban. Egyaltalan nem szabad altalanositani! Telefonon keresztul "talalkoztam" mar olyan katalannal (o hivott), aki nem volt hajlando spanyolul beszelni hozzam, hiaba mondtam, hogy nem beszelek katalanul (a fovarosban levo call centert hivta). De olyan katalant is ismerek aki pl nem is beszel katalanul, es utalja ezt az egesz "marpedigenkatalanvagyok" felfogast.
2017. jún. 14. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
51%

Hát igen, biztos van olyan katalán is, aki pénzért eladja az anyanyelvét is.


Kérdés, hogy kik akarnak függetlenek lenni, azok, akik a migránsokért tüntettek, vagy a másik oldal?

2017. okt. 2. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!