Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Nem kellemetlen Orbánnak hogy...

Nem kellemetlen Orbánnak hogy külföldön lenézik?

Figyelt kérdés
A Néppártban leszólják, a V4 ha teheti letagadja, a politikusok lekezelik. Ez nem kellemetlen neki?
2017. jún. 17. 12:16
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
66%
Nos, tekintve, hogy Lengyelország, a V4-ek tagja, most nyújtott be interpellációt az Európai Parlamenthez, hogy miért alkalmaznak kettős mércét többek között Magyarországgal szemben is. Hogyha a EP üléseket nézed is, nem csak a mainstream médiából tájékozódsz, akkor látod, hogy sok EP képviselő kiáll mellette. Hogyha pedig külföldi médiumokat olvasgatsz, mondjuk netes portálokat, akkor a kommentekben nagyon sok olyat láthatsz, akik kiállnak mellette.
2017. jún. 17. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
42%

1 es! te miről beszélsz? egyedül A Lengyel kormány állt orbán mellé.


Az UNIO legtöbb tagállama megszavazta Magyarország ellen a vizsgálatot, ezeknek a tagállamoknak a vezetői nem szinpatizálnak orbánnal egyáltalán.

Orbán azért barátkozik a diktátorokkal (erdogán. putyin. stb) mert a demokratikus jogállamok vezetői szóba sem állnak vele Ennyi.

2017. jún. 17. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
57%
Sok minden nem tetszik ugyan, amit Orbán tesz, vagy mond, de azért ez így, nem igaz.
2017. jún. 17. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
45%
Még a saját pártcsaládja a Néppárt is felszólította hogy vegyen vissza magából.
2017. jún. 17. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
72%
#2: Én sem szimpatizálok Orbánnal, de attól még nem nézem le.
2017. jún. 17. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
44%
Az EU tagállamok képviselői simán lehazugozták és rendre utasították, sőt a támogatások és a szavazati jog megvonását követelték Magyarországtól orbán miatt.
2017. jún. 17. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
50%
Sajnos egy hazudozó az UNIO ból kifelé kacsintgató az UNIO pézére áhítozó de az UNIO értékredjét ferugó semmirekellőnek tartják.
2017. jún. 17. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
52%

2-es!


Nem európai tagállamok vezetőiről beszéltem, hanem az EP képviselőiről. Azt tudom ismét mondani, amit már leírtam. Olvasgass külföldi médiát, nem csak a magát "függetlenobjektívnek" mondott magyar sajtót, valamint nézz EP üléseket. Rögtön máshogy fogod látni a dolgokat.


1-es voltam.

2017. jún. 17. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
70%
Nem véletlen kell már megint Ausztriába menni "nyaralni" egy hónapra.
2017. jún. 17. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 szántóvető ***** válasza:
19%
kit érdekel orbán?Magyarországot ill a Magyarságot is lenézik mert nincsenek európai gyökereink.kérdező ez neked nem kellemetlen?
2017. jún. 17. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!