Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Kialakulhat egy adok-kapok...

Kialakulhat egy adok-kapok alapú terrorista konfliktus Európában az iszlám és a keresztény kultúra között? Most először követett el terrorista cselekményt európai ember az iszlamisták ellen.

Figyelt kérdés
Gondolom a terroristák ezt provokálták ki évek óta a robbantásokkal Párizsban, Londonban, Brüsszelben.

2017. jún. 20. 11:05
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

Meglepő mert a legtöbb terrirista nem igazán hívő inkább megbízásra csinálják amit csinálnak.

[link]

Ez a keresztény merényleg valószínűleg be nem tervezettt volt és tényleg igazi.

2017. jún. 20. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
6%

Ez a cél.


Ezért importálják tudatosan a terroristákat.


A polgárháború kirobbantása, aminek leverése után már hivatalosan véget lehet vetni a jóléti társadalmaknak, fel lehet számolni a középosztályt, és egy Dél Amerika szintű USA gyarmatot lehet csinálni.


A világ nem tud eltartani ennyi jóléti társadalmat.

Tehát az erősebbek ledarálják a gyengébbeket.


Persze egy idő után már az USA-ban se lesz jólét, csak egy szűk kissebbségnek.

2017. jún. 20. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem ez egy elszigetelt eset volt, mentális problémával küzdő magányos elkövetővel.
2017. jún. 20. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem ez volt az első. 2011-ben Breivik is a muszlim gyűlölete miatt gyilkolt.

Egyébként nem iszlamisták ellen csinálta ezt, hanem békés ártatlan mecsetből kijövő muszlimok ellen.

2017. jún. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
89%

"Szerintem ez egy elszigetelt eset volt, mentális problémával küzdő magányos elkövetővel."


Elszigetelt, persze. Ugyanekkor az USA-ban is volt egy hasonló támadás muszlimok ellen, ott is egy ember halt meg. Pár hónapja Kanadában volt támadás mecset ellen, két halott. Tavaly Münchenben egy lövöldöző tíz emberrel végzett. Az áldozatok főleg muszlimok. Ezek mind arra utalnak hogy elszigetel eset volt, igaz?



[link]



Csak egy év alatt 3500 támadás volt Németországban menekültek ellen a kérdező meg azt állítja ez volt az első.

2017. jún. 21. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nézd sokat filoztam hogy hogyan legyek pontosabb a kérdés hosszúsága hátrányára, de gondoltam ha volt korábban biztos beleírja valaki. Hát bejött.

Egyébként ez most nagyobb sajtóvisszhangot kapott, az előzmények miatt. Így lett sajnos aktuálisabb mint a korábbiak.

2017. jún. 22. 07:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!