Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A Nyugati nagyhatalmak közül...

A Nyugati nagyhatalmak közül kinek a legjobb a helyzete jelenleg: Nagy-Britannia, Franciaország vagy Németország?

Figyelt kérdés
Biztonság terén értem, nem gazdaság.
2017. jún. 21. 07:02
 1/5 anonim ***** válasza:
51%
Mindhárom biztonságosabb, mint Magyarország, ha erre vagy kíváncsi.
2017. jún. 21. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Mindhárom biztonságos, de Nagy-Britanniának sziget jellegéből kifolyólag mindig is előnye volt.
2017. jún. 21. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Egyik sem biztonságosabb, mint Magyarország, oké, hogy vannak gettósodó cigányaink, de legalább nincsenek dzsihadista terroristák. (Nem vagyok Fideszes, nehogy azt higyjétek, de azért legyünk már reálisak!) Amúgy egyformán félhet a dzsihádtól mindenki, de jelenleg Franciaországot mondanám a legjobbnak
2017. jún. 21. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 BaliPeti válasza:
75%
Hát azt azért kétségbe vonnám, hogy Franciaország lenne a legjobb...
2017. jún. 21. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
46%
A három közül a legnagyobb hadserege Franciaországnak van, a jelenlegi német haderőt lazán levernék. Viszont Nagy Britannia szigetország erős flottával és légierővel, szerintem Európában senki se tudná hagyományos módszerekkel elfoglalni. Szóval összességében én az angolokat mondanám.
2017. jún. 21. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!