Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Szerbia miniszterelnöknőjét...

Szerbia miniszterelnöknőjét nem cikizte ki az ellenzéke a leszbikussága miatt?

Figyelt kérdés
Elképzelem, mit csinálna a fidesz egy nyíltan leszbi miniszterelnökjelölttel. Már amit Vonával művelt Orbán, az is gusztustalan volt.
2017. jún. 24. 22:01
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem ki is vágják.
2017. jún. 24. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
59%

Az tetszett, hogy homárnak álltották be Vónát és gyakorlatilag semmi következénye nem lett :D

Szerbek sokkal értelmesebb emberek, ez miatt senkit se cikiznek ki, ez csak a mélymagyaroknál szoksá...

2017. jún. 24. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Most úgy beszélsz, mintha a parlamentben rendezne egy orgiát.
2017. jún. 25. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Molyember ***** válasza:
72%
Ilyesmi miatt cikizni valakit eszköztelenségre utal. Ahogy Viktor sem tudott értelmesen reagálni Vonára, inkább leb*zizta. Szégyen a kormányunk, hiába pontoztok le. Ellenérv úgyse lesz, mint soha.
2017. jún. 25. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
92%
Nem a vezetőséget védem, de ez esetben Szerbia népe az, aki nem tud és nem is akar új szintre lépni e téren. Ideje lenne felfognunk, hogy a szakmai tapasztalat és szakértelem nincs összefüggésben a szexuális irányultsággal. Szerintem az ellenzéknek és mindenki másnak is át kellene siklani a tény felett, hogy a miniszterelnök meleg vagy sem. Egyébként Szerbiában élek, de nem hallottam, hogy az bármiféle ellenséges viselkedésforma megnyilvánult volna felé a többi politikus részéről. Sőt, jó pontot szerzünk ezzel az európai politika szemében.
2017. jún. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sajnos nincs is ellenzék. :(
2017. júl. 5. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!