Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Az egyik holland ismerősöm...

Az egyik holland ismerősöm azt mondta, hogy a hollandoknál ritkán fordul az elő, hogy egy német sportolót favorizálnak. Miért?

Figyelt kérdés
Nem mentem bele a dologba, közben azért érdekel az oka. Tudja valaki?
2017. júl. 2. 12:53
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Irigyellek a problémáidért.


"Szerintem hamarabb választ kapsz erre ha megkérdezed az ismerősöd."


Az túl egyszerű lenne és nem lehetne provokatív kérdéseket kiírni.

2017. júl. 2. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Utolsó, a te bajod, nem az én bajom. Az én kérdésem, meg nem a te dolgod. A képzelséged pedig talán orvosolható. Menj máshová provokálni.
2017. júl. 2. 16:50
 13/15 anonim ***** válasza:

# 5/12 Időpont ma 14:02


A kérdésedben sportolóról van szó, nem sportágról.

Hollandia meg mindig is nagyobb multikulti volt, mint a németek, szóval vicces lenne amiatt utálni :-D


De amúgy meg látod, ezért kéne értelmesen feltenni a kérdést. Könyörögöm, állj bele, ne lavírozz, mert ez undorító.

2017. júl. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

#13 Ember, nem az én bajom, hogy nem beszéled rendesen a magyart, avagy pocsék a szövegértelmezésed.

Sportolóról van szó, aki egy bizonyos sportágat űz. R*hadt logikus, nem? Mellesleg csak egy példa volt. És csak egy reagálás az egyik kommentre.

2017. júl. 2. 21:43
 15/15 anonim ***** válasza:

# 14/14 Időpont ma 21:43


Kettőnk közül te vagy, aki nem beszéli a magyart. Az alapfeltevésed az volt, hogy "ritka, hogy német sportolót favorizálnak". Utána a kommentedben ettől teljesen eltérően nyilatkozol:


"Okés, de vannak olyan sportágak, ahol pl. nincs magyar versenyző. De szimpatikus egy német, vagy olasz stb. Most akkor ne szeressem az adott sportágat, mert nem magyar képviseli? :D"


Nem fogod fel a kettő közti különbséget? Attól még, hogy egy holland (tegyük fel), nem favorizál német sportolót, szeretheti a sportágat amit művel.


Menjek még mélyebben mondatelemzésbe, vagy felfogod miért beszélsz két eltérő dologról?

2017. júl. 2. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!