Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Szerintetek ez a NASA videó...

Szerintetek ez a NASA videó az űrből kamu?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=EvmED6XH-3Y


A harmadik felvétel a legérdekesebb.


Elkezd hátraszaltózni a kék pólós hapsi, majd 0:58-nál felnyúl valamiért a csíkos pólós mögötte, de visszahúzza a kezét, mert látja, hogy még nem fordult át. Ahogy visszaül, felnyúl, mint ha leakasztana valamit, majd egyből utána jön a fekete pólós hapsi, aki a nadrágjánál meghúz valamit. Bár nem látni semmit, hogy megfogna, de még is odakapja a tekintetét a szaltózó férfi, és a lassítás pedig mutatja, mint ha kihízna a nadrágjából egy kötelet, vagy valami ilyesmit.


Szerintetek?



2017. júl. 16. 20:22
1 2 3 4
 11/32 A kérdező kommentje:

Ez se rossz.

3:03-nál a csávónak nem jön össze a trükk. :)

Lehet hallani egy hangot, mint ha elszakadna valami, a csávó meg majdnem fejre esik. :)))


https://www.youtube.com/watch?v=sCK9HJgrBcg


Érdekes.

2017. júl. 16. 22:08
 12/32 anonim ***** válasza:
96%
Az. Ki is fogsz lyukadni valamire ezzel a sok érdekességgel? Ott van az űrállomás, szabad szemmel is látható, megfelelő teleszkóppal pedig még azt is láthatod, ha kijönnek megjavítani valamit. Teljesen egyértelmű hogy ott vannak és a videó valódi.
2017. júl. 16. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
0%

"Igazából csak az Apollo-8, 10, 11...17-ig küldetések asztronautái hagyták el teljesen a Föld légkörét."



Nem hagyták el.

2017. júl. 16. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
0%

"Teljesen egyértelmű hogy ott vannak és a videó valódi."



Mitől lenne valódi? Téged mindennel meg lehet legeltetni.

2017. júl. 16. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
7%
"megfelelő teleszkóppal pedig még azt is láthatod, ha kijönnek megjavítani valamit." Nem, nem igazán. Merthogy ilyen teleszkóp nics amivel a Földfelszínről jól megfigyelhető lenne a dolog. Talán egy pillanatra elcsíphetnéd őket. Talán. De ahhoz tudni kell hogy pontosan hol várható az áthaladás, éjszaka kell hogy legyen, és a teleszkópnak megfelelően kell lenni beállítva.
2017. júl. 16. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 A kérdező kommentje:

Nem akarok kilyukadni sehova ezzel, csak látszik, hogy ez a hátraszaltós trükk csak övekkel megy.


https://www.youtube.com/watch?v=Og3jabNlAN0


Igazából nem tudom mit higgyek, mert a hivatalos bizonyíték elég gyér, de az ellenpólus is átgondolandó. Ezen a területen nem kutattam annyit.

2017. júl. 16. 22:52
 17/32 anonim ***** válasza:
90%

https://www.youtube.com/watch?v=MvGBS8XPNwc


Ez a bizonyíték, hogy a repülés meg a repülőgépek az egy hoax!


Kezdjük ott, hogy nincsen hangja! Most komolyan valaki be akarja adni, hogy az a surrogás meg a motorberregést nem nyomja el egy ekkora utasszállító sugárhajtóműve? Persze, hogy nem nyomja el, mert soha nem is találták fel a sugárhajtóművet, én ezzel nem mondok semmit, de érdekes. :DDDDD


Aztán látnunk kéne a kondenzcsíkot is nem az sincsen! :DDDDD Érdekes


Aztán 0:22-nél úgy száll föl mintha egy zsinóron húznák, de nem is ez az érdekes, hanem utána pont úgy mozog jobbra-balra mintha zsinóron mozgatnák, tudjátok mint a filmekben a műanyag repülők, amik a szobák falán lógnak, elég négy zsinór egy az elején egy a közepén meg a két szárnyavégén.


És lehet látni, hogy nem mozog se a farka se a szárnya pedig az kormányoz, érdekes nem :DDDDD


De főleg ':00 után, hogy mozog ez lenne a száguldó óránként 900Km/h-t tudó sugárhajtású gép, alig megy, pont olyan mintha húznák zsinóron.


Én ezzel nem mondok semmit de érdekes. Igazából nem értek a repüléshez meg nem is néztem utána, hogy mitől repül, de egyértelmű, hogy nem repül, és már a Wright testvérek is igazából csak csaló bicikliboltosok voltak askenézi felmenőkkel eredetileg Weiss volt a nevük és Galíciából mentek ki és mikor "repültek" először 1903-ban, de egészen 1913-ig az USa hadseregében nem volt repülő azért nem mert valójában nem is lehet repülni és miért lett 1913 után, mert akkor alakult meg a FEd. De gondoljatok bele mivel "repülnek" állítólag a repülők? Kerozinnal ami kőolajból készül, tehát egyértelmű, hogy a fake találmányt a Rockefellerek pénzelik és a világon mindenhová elérő háttérhatalom segítségével meggyőzték a világ kormányait, hogy hitessék el a néppel a Weiss testvére hazugságát, és lefizettek mindenkit.

Valójában, aki állítólag repülőre ül azt a Nibiruról vagy a Szíriuszról jött magyar testvéreink antigravitációs vonataival szállítják a világon mindenhová. Azért kell becsekkolni is, mert valójában ilyenkor egy pszichoaktív szert adnak be, ha pedig légikatasztrófa történik az azért van, mert bizonyos kellemetlenkedőket el kell hallgattatni és mi sem jobb erre mint a hoax repülőgépek lezuhanása.


(Ami igazán ijesztő? Egy idő után már újabb-újabb elemeket szőttem bele, ami eredetileg nem volt benne és tényleg elkezdtem elhinni, hogy nem is repül az A350 -lehet, hogy én is ilyen koteós idióta lennék mint a Drábik csak rajtam még nem jött ki?)

2017. júl. 16. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 A kérdező kommentje:

Az előzőhöz annyiban tudnék kapcsolódni, hogy abban egyetértek, az energiaipar az egyik legnagyobb biznisz, az ilyen Rockefeller dinasztia féle társaságok nem hagyják, hogy kicsússzon a gyeplő a kezükből. Biztos hogy vannak, lennének korszerűbb közlekedési módok, megújuló, ingyenes energiaforrások, de ez nem áll érdekükben, így elnyomják.

John Hutchinson laboratóriumát lefoglalták, Eugene Mallove-t tisztázatlan körülmények között megölték, vagy egyszerűen felvásárolnak szabadalmakat, és elrakják, és még lehetne folytatni a sort.

Amit írsz az azért erős... :)

2017. júl. 17. 00:05
 19/32 anonim ***** válasza:
100%
Semmivel sem erősebb, mint amiket te linkeltél, erre próbált a válaszoló rávilágítani, hogy baromságokat bárki tud írni.
2017. júl. 17. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 A kérdező kommentje:
Akkor troll, mert a videókon érdemes elgondolkodni.
2017. júl. 17. 00:21
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!