Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Dolgozik kint Önök közül/közül...

Árokpart kérdése:

Dolgozik kint Önök közül/közületek valaki esetleg Baden bei Wien településen Ausztriában?

Figyelt kérdés
Munkával kapcsolatban szeretném kérdezni, hogy pl. az ottani rózsakert gondozóként, vagy helyi önkormányzatnál kistérségi dolgozóként mennyit lehet havonta keresni, illetve mennyibe kerül egy szoba, fürdőszoba és egy kisebb minikonyha havi albérleti ára. Köszönöm szépen nagyon ha valaki esetleg válaszol.
2017. júl. 28. 16:58
 1/2 anonim ***** válasza:
29%
Az egy nagyon gané hely.
2017. júl. 28. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Rossz hely lenne? Igaz, hogy csak egy egynapos kiránduláson voltam az idén június végén, de nyugodtsága, nyitottsága, sok kulturális emlékhelyei nagyon magával ragadott. Nem beszélve a hangulatos utcáiról. Esetleg ha bármit tudsz az árnyoldaláról is munkavállalói szemmel kérlek írd le, mert valóban kíváncsi vagyok. Lehet, hogy csak tényleg én vagyok túl jóhiszemű.
2017. júl. 28. 19:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!