Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mikor fellegzik be végre a...

Mikor fellegzik be végre a nemzetállamoknak?

Figyelt kérdés
Már túl régi elavult eszme.

2017. aug. 28. 21:07
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
0%

Hát igen,elég balgaság a bibliára esküdözni,egy meséskönyvre,aminek a kigyók beszélnek.

Kb ennyi értelme is van...

2017. aug. 29. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

"Európa egyszer úgy is egyesülni fog,az még kérdéses kik lesznek benne,és kik nem."


Unalmas, semmitmondó a süketelésed.

2017. aug. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
66%

"A briteknél meg még kihal egy generáció,akik megszavazták a brexitet,és akkor majd újra egyesülnek az ez-val."


Addigra már csak a történelemkönyvekben olvashatunk majd az EU - ról, hogy volt olyan is.


Az angol meg hiába világnyelv, mert mondjuk a skandinávok, benelux polgárok hellyel - közzel beszélik, de a többi nem nagyon, legfeljebb azt mondja, hogy igen, ha megkérdezik. De egy átlag nyugati munkás NEM beszél folyékonyan angolul, valamit tud, mint én oroszul, aki tanultam általános iskolában, de az nem nyelvtudás.


Beszélj már egy franciával angolul.

2017. aug. 30. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nem igazan ertem, hogy a nemzetallamoknak miert kene eltunniok. Attol nem lenne kevesebb a haboru. Legfeljebb azoknak, akik haborut akarnak, eggyel kevesebb lenne az urugyuk. Talalnanak helyette mast.
2017. aug. 30. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!