Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A szlovák ellenzék megnyilvánu...

A szlovák ellenzék megnyilvánulása: ha elfogadja a magyar parlament javaslatot, meg fogják a szlovákiai magyarokat büntetni, valamilyen módon. Vélemények?

Figyelt kérdés
2010. máj. 25. 20:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
72%
Az a véleményem hogy Ficoéknak bizony a jó k.rva anyját.
2010. máj. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

miit csinálnak?



hagyjad már


nyomorék szlotákok

2010. máj. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
58%
Amelyik kutya ugat, az nem harap
2010. máj. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

A szlovákok esetében én inkább fordítva tenném fel ezt a szólást: amelyik kutya nem tud harapni, az ugat, ha azt akarja, hogy észrevegyék. Szlovákiának érthető módon kisebbségi komplexusa van.

"Valamilyen módon"... Először találják ki, hogy hogyan, aztán kezdjenek fenyegetőzni. Ezzel csak azt érik el, hogy mindenki körberöhögi őket. De legalább addig is foglalkozunk velük, addig is hallatják a hangjukat - a cél márpedig ez, nemde?

2010. máj. 25. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Sosem szabad lebecsülni az ellenérdekelt felet, lehet, hogy van valami eredeti ötletük. Ugyanakkor: láttatok már vörös fejjel ordító, magát a földön hanyattvágó, dühében kétségbeesésében fetrengő, hisztiző kölyköt? Nekem teljesen ilyen feelingem van :)

Én nem tudom, de nem tűnt föl szegény páráknak, hogy semelyik másik szomszédunk nem kapott görcsöt a magyar törvény miatt - legalábbis nem mutatja? Arról nem is beszélve, hogy ők persze (pl. a románokkal együtt) ugyanúgy megadták a szlovák állampolgárságot. Nem emlékszem rá, hogy bárkit megkérdeztek volna közülünk...

2010. máj. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Nem Ficó az antikrisztus ?
2010. máj. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy lesz még Magyar-Szlovák háború?
2010. máj. 25. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Romákat hadba küldjük :) Azzal csak jól járunk :)
2010. máj. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

megvonják tőlük a szlovák állampolgárságot. Szerintem ez elég nagy büntetés lehet, mivel bár nem ismerem a szlovák adminisztrációt, de pl a közigazgatásban dolgozók lehet elvesztik állásukat mert oda pl kötelező feltétel a szlovák állampolgárság. És rengeteg ilyen munkahely lehet. Aztán elég itthon szét nézni, mennyi mindenhez feltétel a magyar állampolgárság.

Szóval szerintem tudnak ők harapni is sajnos.

2010. máj. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Elvileg az EU-ban vagyunk - vagy mi.. szóval az volt a duma, hogy eltűnnek a határok, tehát nem szabadna, hogy ez sokmindent korlátozzon (valószínűleg mégis tud, de ezt a közös bíróságon, az emberi jogok védelmének égisze alatt lehet kezelni). Illetve a földtulajdon pl. egy érdekes kérdés. Azon is el lehet, gondolkozni, hogy a szlovák állampolgárság elvesztésével mennyi föld kerül kizárólag magyar állampolgárok kezébe - de beszélhetünk az egyes cégekről, ingóságokról..
2010. máj. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!