Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ugye ez nem igaz Líbiával...

Ugye ez nem igaz Líbiával kapcsolatban?

Figyelt kérdés

[link]


Már más portálon is láttam ezt.

Tényleg ilyen jó lett volna náluk az élet?

Leszámítva a gyilkosságokat...



2017. szept. 4. 16:11
 1/8 anonim ***** válasza:
85%
Igen, meg pályinkát lőttek ki a szökőkutak és virslik nőttek a fákon a szeginyembernek.
2017. szept. 4. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Hát ha igaz hogy például:

- Nincs adóssága,

- Kizárólag fizikai aranyat fogadott el árucseréért a folyamatosan kisebb értékű papírfecnik helyett,

- Ügyeltek arra hogy szegény senki se lehessen,

akkor annak a felsorolt sok jónak legalább a fele igaz, az biztos.

2017. szept. 4. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

További jóléti felsorolások:

[link]

Persze úgy könnyű, hogy például az állam kezében vannak a bankok és 0 % a hitel. Meg ha 31 Ft/l a benzin ára, az áram meg ingyen van. Úgy is mondhatnám tréfásan hogy úgy könnyű jólétben élni ha létrehozzák azt. És nem pedig anti-jóléti lépéseket tesznek, ahogy például itt a keleti blokkban.

2017. szept. 4. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Persze hogy nem igaz.
2017. szept. 4. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
47%

A nagy része igaz.Anno ott egy liter benzin annyiba került,mint nálunk egy zacskó chips.

"Leszámítva a gyilkosságokat..."

Ezt mire érted?

2017. szept. 4. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Kadhafi azért elég sok embert kivégeztetett.


Én beszéltem olyan emberrel aki járt Líbiában a 70-es 80-as évek fordulója környékén és azt mondta,hogy akkor jobban éltek, mint mi és olyan fizetés kapott(külföldiként,a helyiekről nem mondott semmit) amiből itthon lakásokat(többet!) tudott venni.

2017. szept. 5. 11:29
 7/8 anonim ***** válasza:
Nehezen tudom elképzelni, hogy ez így, mind igaz lett volna. Biztosan voltak haszonélvezői Kadhafi diktatúrájának, de aligha minden állampolgár, mint ahogy írják. Akkor soha nem bukott volna meg.
2017. szept. 5. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Abban viszont igaza volt Kadhafinak, hogy a Nyugat, épp azt a "falat" rombolta le, amely útját állta az afrikai migránsok tömegeinek.
2017. szept. 5. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!