Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Én nem értem, miért akarják...

Én nem értem, miért akarják ránkerőszakolni a 1294 menedékkérőt, miért nem büntetnek meg simán? Ki az a menedékkérő, aki ezek után szívesen idejönne?

Figyelt kérdés

2017. szept. 6. 17:10
 1/7 anonim ***** válasza:
40%
Nem a menedékkérőkön múlik, hogy hová küldik. Ha rajtuk múlna, egy sem jönne ide. Pontosan ezért is botorság azt gondolni, hogy ha mégis idekerülnek, valaha is integrálódni fognak...
2017. szept. 6. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%

Na, valakinek még mindig nem esett le, hogy csak a kérelmüket kell elbírálni, hogy levegyük a terhet az olasz és görög bürokráciáról. Akár egy nap alatt meg lehetne oldani és akár hazazavarhatjuk az összeset.


Más: mivel egy >sikeresen regisztrált< menekült oda megy az EU-ban, ahova akar, ezért nincs értelme a betelepítés propagandának, mert nem lehet ide senkit se letelepíteni.

2017. szept. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
89%

Miért nem lapoztok?

Nem ezen fog múlni az ország sorsa....


A valós problmákkal kellene foglalkozni..

2017. szept. 6. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
16%
De leesett hogy csak a menedékkérelmüket kell elbírálni. De nekedvis leeshetnebhogy nem lehet kitoloncolni őket ha szt se tudod ki és jonnan jött. Hs kiderül skkor se fogadja vissza saját hazája.Vagy te még nembolvastál olyanról hogy nyugaton sem megy a kitoloncolás?
2017. szept. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
50%

Ebben a formában nincs igazad, de most mindegy. Ebből az következik, hogy Orbánnak van igaza?


Ezek szerint aki fennakad a nagy magyar kerítésen, azt se lehet hova kitoloncolni, mert arról sem tudjuk, hogy honnan jött. Ne legyél már ennyire hülye. Csak kötözködni jársz ide.

2017. szept. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
25%
Benézték az úniós haverjaitok a dolog komolyságát, és most mindenkire rátukmálnák a "magyaroknál is képzettebbek" mérnököket. :)
2017. szept. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%

" Ki az a menedékkérő, aki ezek után szívesen idejönne?"


Eddig azt volt a mantrátok, hogy egy sem ide akar jönni. :D

2017. szept. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!