Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A nyugat-európai országok...

A nyugat-európai országok tényleg iszlamizálódnak?

Figyelt kérdés
Az összes ismerősöm ezzel riogatja azokat az ismerősüket, akik kimennek külföldre dolgozni :D aztán egyik se számol be semmi ilyesmiről mikor hazajönnek a szabadságuk alatt.
2017. szept. 8. 16:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
9%

Nem. Csak a pánikkeltés megy. Azért hogy legyen európai hadsereg meg hogy katonailag egyesüljön európa meg törvényileg ahogy a szovjetunió. A merénylõk meg amcsi pénzbõl szaudarábiában kiképzett ügynökök vezetik.


Vagyis valós veszély addig nincs amíg nem akarják a naghmyokosok. Európai rendõrséget nem olyat mint az interpol hanem sokkal komolyabbat.

Viszont amugy egyálltalán nem fog iszlamizálódni nyugat. Nem is az iszlám az ami veszélyes. A merénylõk szegény elkeseredett emberek akiket megvesznek az amcsik a szaudiakon keresztül és ezekkel segítik az eu sereget.

2017. szept. 8. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
47%
Nem. ezzel csak a Fidesz riogat. Vannak rokonaim Ausztriában és Németország több nagyvárosában is. Mind két országban évtizedek óta élnek törökök, Ausztriában arabok is, és a lakosság nem iszlámosodott el. Sőt, ahol vannak migránsok; ott sincs velük különösebb gond.
2017. szept. 8. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
15%
Igen, tisztára iszlám már minden. Már az orrukon jön ki, olyan iszlám.
2017. szept. 8. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
32%
Sokkal kevésbé, mint amennyire MO elc*ányosodott volna - itt NO-ban sokkal kevesebb az iszlám hatása, mint MO-on az említett etnikumé.
2017. szept. 8. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
63%
Az Európán kívülről bevándorlók és a mostani migránsok döntő többsége muszlim. Ennyi igaz, tehát a muszlim vallásúak aránya a lakosságon belül valóban nő, és "hála" az ISIS-nak valóban nőtt a terrorveszély. Az viszont, hogy minden tele van "NO GO" zónákkal meg, naponta robbantgatnak, meg bevezetik a shariát ez mind csak rémhír keltés.
2017. szept. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
40%
Nem arról van szó, hogy az őslakos „fehér” emberek áttérnek az iszlám vallásra, hanem arról, hogy a muszlimok népszaporulata sokszorosa az övéknek. Idővel ez azt fogja eredményezni, hogy ők lesznek többségben és uralkodóvá teszik az iszlám kultúrát és szokásokat.
2017. szept. 8. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
25%
Szerencsére ez egyszerűen nem igaz, az európában élő muszlimok szaporulata alig haladja meg az őslakosokét.
2017. szept. 8. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
48%
Egyelőre még szimbolikusan, de igen.
2017. szept. 8. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
56%

Nem tudom közületek ki jár ki németbe sokszor mondjuk ismerősökhöz, vagy dolgozni stb... az igaz, hogy sok muszlim van kinnt. És nagyon soknak tűnik, főleg akkor, hogyha már gyerekkorod óta jársz németországba, sok nagyvárosában jártál, és tudod milyen emberek járkáltak a városba régen. De ezt úgy lehetne leírni, mint nálunk a romákat. Mikor egy városba többségben azt látsz, nyílván mindenkiben megjelenik egy kicsi, vagy nagyobb előítélet, mivel tudjuk milyenek. Persze lehet hogy az a város teljesen lakható, alig van bűnözés, de mégis úgy érzi az ember hogy az a hely rossz. Ugyan így tudnám leírni németet most. Voltak terrortámadások, muszlimok követték el, ugye muszlimokat látni az utcán, és ezt fejbe úgy köti össze az ember, hogy nem biztonságos az a hely. Persze nem tudom mik a statisztikák, nem tudom milyen a helyzet bűnügyileg, de ritkábban látni problémás migránst. A legtöbb élvezi hogy egy normális helyen van ami szép, modern stb.. Én így tudnám leírni neked. Persze az tény, hogy ott voltak terrortámadások, ahol szeretettel fogadták őket, de ettől még én este nyugodtan mentem ki a városba.


Ui:

-Nem vagyok se liberális, se jobboldali, se baloldali. Ezt teljesen függetlenül írtam le. Tudom így is leleszek pontozva, de remélem figyelembe veszitek, hogy csak tapasztalatot írtam.

2017. szept. 8. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
A muszlimok aránya a demográfiai folyamatok miatt gyorsan nő, de még mindig viszonylag szűk kisebbségről van szó, a népesség 5-10 százalékát alkotják. Nem az iszlám a domináns, vezető irány sem a kultúrában, sem a politikában.
2017. szept. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!