Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Szerintetek melyik lenne a...

Szerintetek melyik lenne a legélvezhetőbb/legjobb párbaj az alábbiak közül, vagy ti legalább is hogy rendeznétek? Hogy lenne a legjobb összeállítás, kinek kivel kéne párbajoznia? :D

Figyelt kérdés

Xi Jinping, Putin, Trump, Kim Jong Un, George Soros, Mao Zedong, Kim Il Sung, Chan Kai Sek, Liu Shao Chi, Buddha, Monk the flugent detective, The Mentalist, Kim Jong Il, Hideki Tojo, Hindu, Jing is Khan

Ti hogyan állítanátok össze, ki kivel párbajozna?:D

(gyakran látok ERB videókat, ahol történelmi személyek rap battle znek egymással, és egy kicsit megfogott, hogy mi lenne ha olyanok is jönnének már, akik még eddig nem voltak)


2017. szept. 10. 14:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha gyerek vagy, álmodozz tovább (bár vannak jobb álmok is). Ha felnőtt, próbálj meg cselekedni. Igaz, az nehezebb, de hidd el, nem lehetetlen.
2017. szept. 10. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

De nem akarok befolyásos ember lenni.

Mi számít amúgy gyereknek?

Van egy ,,ERB" = Epic Rap Battle csatorna, ahol történelmi személyek rapp elnek egymás ellen.

Ehhez írtam neveket, akik még nem voltak, és kíváncsi voltam ki hogyan állítaná össze, hogy ki kivel párbajozzon.

Ezek nem álmok még mindig :'D Már az is baj, ha az ember kíváncsi a másik véleményére gyk n?:D

2017. szept. 10. 17:47
 3/4 anonim ***** válasza:

Nézz végig egy játszótéren gyerekeket, miképpen viselkednek. Aztán hasonlítsd össze értelmes felnőttek viselkedésével. Rá fogsz jönni, mi számít gyereknek (gyerekesnek). A gyerekek is rájönnek.


Még egy kis apróság. Úgy tűnik egyedül én vettem annyira komolyan, hogy reagáljak rá. Mert én a gyerekeket is tisztelem.

2017. szept. 12. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Utolsó

Tanulj meg belpolitizálni

Ja nem tudsz mert mert mafia párt alatt vagytok :'D

2017. szept. 13. 17:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!