Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Honnan származik az elképzelés...

Honnan származik az elképzelés, hogy ázsiából fogadja be európa a migránsokat? Ki vetette fel először?

Figyelt kérdés
2017. szept. 11. 08:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
68%

Ez alapvetoen nem ugy nezett ki, hogy leultek az europai politikusok, hogy:

-Arra gondoltam reggel zuhanyzas kozben, hogy be kene fogadnunk valakit Europaban

-Ja ez tok jo otlet, de kiket?

-Hat nem tudom...legyenek mondjuk az azsiaiak...


Ez ugy kezdodott, hogy Sziriaban kitort a haboru. Az emberek elkezdtek tomegesen menekulni onnan. Menetkozben felhigult a tomeg masokkal is, akik nem a haboru elol menekultek, csak a jobb megelhetesert. Aztan egyszer ez a tomeg elerte Europat es ezen a ponton el kellett donteni, hogy mi tortenjen veluk.


Igy tortent.

2017. szept. 11. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
39%
Bárki találta is ki, nem az eszéről volt híres.
2017. szept. 11. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
20%
Mert a világ tudja, hogy csak Európa vezetői ennyire hülyék.
2017. szept. 11. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
43%

Gondolom valamelyik szélsőjobbos álhírgyár.


Bevándorlókat mindig is fogadott mindegyik ország az általa meghatározott feltételek alapján, ez most sem változott.


A menekülteket védelmét a genfi egyezmény szavatolja világszerte.


Sosem volt ilyen ötlet specifikusan, hogy importáljunk Ázsiából bevándorlókat.

2017. szept. 11. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
71%
Nem tudom miből gondolod hogy valaki is felvetette volna. Az első nagyjából leírta mi a helyzet. Alapvetően háború elöl menekülnek, akikhez csatlakoztak olyanok akik a jobb élet reményében jönnének Európába.
2017. szept. 11. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
65%
Te meg vagy buggyanva kérdező. Nem elképzelés van, hanem háború, nyomor és onnan való menekülés. Az az elképzelés viszont, hogy ott rendezzünk háborút, néhány gazdag államtól származik. Belőlük is a nagytőkétől, és azok közül a főszereplők a fegyvergyárosok.
2017. szept. 11. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
53%
Első válaszoló te azt gondoltad, ennek az üresfejű, Fidesz által megvezetett hordának te képes leszel tanulnivalót mondani? Kizárt. Vagy azt mondod, "le a migránsokkal" és akkor megdicsérnek, vagy azt, amit írtál, és akkor tán meg is vernek, ha az utcán találkoznak veled. Persze szigorúan csak akkor, ha sokan vannak.
2017. szept. 11. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Természetesen Sorostól! :D

Kérdező, troll-e vagy?

2017. szept. 11. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 toivonen válasza:
59%

Richard Coudenhove-Kalergi (a páneurópai mozgalom alapítója)

Ő volt az első, aki nyilvánosan felvetette és aktívan népszerűsítette ezt a gondolatot, más globalista elképzelésekkel (pl. EU eszméje) együtt, még a XX. század első részében. Utánanézhetsz, bőven van róla anyag a neten.

Természetesen szoros kapcsolatban volt más hasonló gondolkozású (pl. globalista, szabadkőműves, liberális stb.) körökkel ill. emberekkel, tehát lehet, hogy közös ötlet volt, mégis ő kezdte el népszerűsíteni először ezeket az elképzeléseket. Az általa vázolt eszmék végcélja egy egységes "új világrend" megteremtése volt, atlanti bázison (EU-USA szövetségi rendszerben). Ehhez volt szükség az egyesült európa megteremtésére és az ázsiai migránsok behozatalára, amely megroppantja az önálló európai nemzeteket ill. azok nemzeti identitását.

2017. szept. 11. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
40%

Nem jelentette be senki, de hirtelen csak elindult több millió fiatal férfi Európa felé. Kisebb részük Szíriábol, Pakisztán, Afganisztán, Fekete Afrika mélyéről

10-20 ezer eurót fizetve jutottak a határainkhoz.

Azért az 3-7 millió forint, per fő.

Nem vagyok szegény nyugdíjas, de nekem életemben nem volt ennyi sok pénzem, pár hónaptól eltekintve.

Ha lett volna, se "menekültem" volna Pakisztánba, ha itt balhé volna, elmennék valami magyarlakta szomszéd területre.

Szóval nekem nehéz elhinni, hogy a harmadik háborús generációs afgánok egyszer csak gondoltak egyet, hogy irány Berlin.

De nem repülővel, töredék áron, hanem gyalog veszélyek közt, drága ember csempészek révén.

2020. márc. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!