Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Vélemények Guy Verhofstadtról?

Vélemények Guy Verhofstadtról?

Figyelt kérdés
Egyáltalán ilyen kinézettel hogyan nyert meg egy választást?
2017. szept. 19. 21:42
 1/10 anonim ***** válasza:
57%

[link]


Ő is nyert választást, nézd meg azokat a távolba révedő "értelmes" szemeket...

2017. szept. 19. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Rezsi Szilárd és Verhofstadt választási nyeresége között az a különbség, hogy Szilárd gyakorlatilag egy senki, nem rá szavaztak az emberek, hanem a Fidesz magasabb figuráira (Orbán, Lázár, Szijjártó), míg a belga miniszterelnök(jelölt) volt.
2017. szept. 19. 22:47
 3/10 anonim ***** válasza:
55%
Én simán szavaznék egy ocsmány kinézetű de becsületes és lelkiismeretes magyar politikusra. A külső nem minden, aki külső alapján megy szavazni hát ahhoz gratulálok..
2017. szept. 19. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
A lelkiismeretes és a becsületes nem játszik nála.
2017. szept. 19. 22:50
 5/10 anonim ***** válasza:
25%

Egyetértek a nézeteivel, lenyűgöz az intellektusa, imádom a lelkesedését, és most rögvest dögöljek meg ehelyt, ha eddig észrevettem, hogy csúnya.

Az lenne?

Mindenesetre ha az asszony lecserélné őt egy szebbre, hozzám bármikor jöhet :)

2017. szept. 19. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
54%
szerintem ha valaki a kinézete miatt szavaz valakire az rosszul teszi ez politika nem pedig szépségverseny
2017. szept. 19. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
58%
A politikusi pálya nem szépségverseny. Bár a villamoson hallottam néniket sutyorogni, hogy a Ferire szavaznak mert jóképü. Aztán leszálltak az Állatkertnél!
2017. szept. 19. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
27%
Hallgattam pár beszédét, értelmes, szimpatikus ember a Finkelstein-i dogmáktól (Arthur J. Finkelstein, a Fidesz és világszerte sok jobboldali pért tanácsadója volt) eltérően az érvelését nem az ellenfelek becsmérlésére építi.
2017. szept. 20. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
37%

Kérdező a mi Szilárdunk csepeli polgármester és egyéni körzetből OGY képviselő volt.


Szavaztak rá, sajnos nem is kevesen.

2017. szept. 20. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
73%

Nem érdekel hogy néz ki a politikus vagy az autószerelő.

Az csak véletlen az ő esetében hogy a rút külső,rút belsőt takar.

2017. szept. 20. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!