Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Merkel vagy Schulz? Szerintete...

Merkel vagy Schulz? Szerintetek melyiknek kéne nyerni ma, és miért?

Figyelt kérdés

2017. szept. 24. 13:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
61%
Annak kéne nyernie, amelyiket a német nép akarja.
2017. szept. 24. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
83%
Nem tudom kinek kéne, de Merkel fog valószínűleg.
2017. szept. 24. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Úgy értettem, hogy szerintetek melyik lenne kedvezőbb, félő, hogy évtizedek agymosása után nem biztos hogy az a kedvezőbb, amelyiket a német nép akarja.
2017. szept. 24. 13:46
 4/13 anonim ***** válasza:
42%
Szerintem egyikkel sem járnak jól.
2017. szept. 24. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem Merkel a kisebbik rossz.
2017. szept. 24. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
83%
Aki a fizikus, kvantumkémikus Merkel helyett az érettségi néliküli Schulzot választja, az meg is érdmeli, hogy sza@r országban éljen.
2017. szept. 24. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
8%

sulcc nyer,es sajat elmeletem szerint a zsakbamacska efektus szerint..pontosan mikor Donald John Trump is befutott mint

a huzat.azert mivel ugye a nep nagyresze mar szerintem a bevandorlosimogato=merkel retorikat koveti,ergo sulcc fele terelodnek,me ugye nehogy veletlen "jasszista,kijekeszto" cimket kapjon barki is..ergo sulcc ugyanakkora bevandorlosimogato,csak nala van a zsakban a macska..es sulcc ahogy mar egyszer irtam,kussolni fog a bevandorlast illetoen,azonban azt veszed csak eszre,hogy tovabbra is ozonlik a harmadik vilag GerMONEYba,es egyre tobb a harmadik vilagbeli szazalekos aranyban.

2017. szept. 24. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
22%

fizikus, kvantumkémikus Merkel - ezt azért remélem tudod, hogy nem igaz, sem afizikához, sem a kémiához nem ért


érettségi néliküli Schulz - ez meg nem 8 általánost jelent, hanem csak azt, hogy a középiskola után nem tett külön érettségit, de a végzettsége megvan

2017. szept. 24. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%
@9 teljesen mindegy igazabol..ezek mind egy puppet masternek a puppetjei..es igazabol az igazi szignifikans kulonbsegek ugysem a LENYEGES kerdeseket fogjak erinteni.nevezetesen az hogy tokmindegy hogy sulcc milyen gazdasagpolitikai vonalat kovet,hiszen GerMONEYnak nem gazdasagi,hanem demografiai es bevandorlasi problemaja van.az adozas stb szazadrangu kerdesek..nem ugy mint itt pl.
2017. szept. 24. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

"fizikus, kvantumkémikus Merkel - ezt azért remélem tudod, hogy nem igaz, sem afizikához, sem a kémiához nem ért"


Doktorija van te sötét. És te kinek képzeled magad, hogy eldöntsd egy doktorról, hogy nem ért a szakterületéhez? Remélem van fizikai Nobel-díjad, mert kb csak akkor tudnád objektívan megítélni, hogy mernnyire ért hozzá Merkel.


"érettségi néliküli Schulz - ez meg nem 8 általánost jelent, hanem csak azt, hogy a középiskola után nem tett külön érettségit, de a végzettsége megvan"


Nincs érettségije, otthagyta a középiskolát, mert 2x bukott 11-ben.

2017. szept. 24. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!