Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Miért gyűlülik a muszlimok...

Miért gyűlülik a muszlimok ennyire Europát?

Figyelt kérdés

2017. okt. 10. 21:03
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
65%
Ki mondta hogy gyűlölik? Én muszlim vagyok de nem gyűlölöm.
2017. okt. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
90%
Mennyire gyűlölik?
2017. okt. 10. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
20%

amerika miatt akik lerohanták országaikat megölték és kirabolták õket elvitték az olajat és olyan vezetõket fizettek mint saddam meg khadafi amíg õket szolgálták aztán nekik köszönhetõen lerohanták

[link]

2017. okt. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
69%
Nem gyűlölik Európát. Vannak emberek (minden népcsoportban/nemzetben/országban) akik hibbantak. Sokan ezek közül veszélyesek is. Az erősen vallásosok mind hibbantak (ez alapfeltétel). Ha a hibbant fegyvert kap a kezébe és még bíztatják is, akkor abból gond lesz. Muszlimoknál, keresztényeknél (názik, ku-klux-klán), buddhistáknál (Mianmar), bárkinél..
2017. okt. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
8%
Az hogy utálják amúgy nem jelenti hogy gyilkosok. Csak utálják mimt a szomszédot aki beszólt de ölnek. Egy átlag muszlim amúgy békés csak sok a szegény lefizetett terrorista. Ez már egyel hoszabb történet. De ettõl független miért szeretnék azokat akik hozzájárultak a háborúhoz ami az otthonaikban van.
2017. okt. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
0%
× nem ölnek
2017. okt. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
40%
Szeretik. Hisz meg akarják szállni. Menne is mind angliába. Szerinted gyűúlülik?
2017. okt. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 Alain Delon ***** válasza:
38%
Nézz utána a keresztes hadjáratoknak kezdésként.
2017. okt. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
20%
Én szeretem őket jó lenne itt is egy kis vérkeveredés.
2017. okt. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
64%

A muszlimok nem utálják Európát. Az ISIS - egy kicsi, de radikális szervezet, illetve annak pártolói és tagjai - utálják az európai kultúrát és a keresztényeket, mert fanatizálva lettek.


A többi, sokszázmillió muszlim nem utálja Európát.


Kérdezz még nyugodtan, ha elakadsz valamiben.

2017. okt. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!