Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Miért olyan népszerű Sebastian...

Miért olyan népszerű Sebastian Kurz? Hogy tudott ennyit már elérni 31 éves korára?

Figyelt kérdés

2017. okt. 15. 22:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
68%
Mert egy egészséges gondolkodású (konzervatív) jóképű fiatalember. A nagytöbbség az ilyen embereket kedveli, nem a deviáns liberálisokat.
2017. okt. 15. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván van tehetsége a politikához, hogy ilyen fiatalon a pártján belül is szépen felépítette magát, és bevették a kormányba a migrációért felelős pozícióba, amikor az még jelentéktelen problémának tűnt. Ott pedig nagyon jókor tett a jó lóra, mert elsőként merte kimondani, hogy a willkommenskultur nem teljesen oké. A kormánya meg már nem tudta elporolni a fenekét, mert az osztrák nép is az ő álláspontját képviselte. Ez hatalmas hitelt adott neki. Úgy néz ki, hogy ő egy olyan politikus, aki a valóságot fel meri ismerni, még akkor is, ha az nem felel meg a polkorrekt eszmerendszernek. Remélem ez így is marad.
2017. okt. 16. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
16%

Egészséges,konzervatív?


Ja,ha rajtuk múlt volna,még mindig a fán lenne az emberiség..

2017. okt. 16. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
82%

"Ja,ha rajtuk múlt volna,még mindig a fán lenne az emberiség.."


2 nap alatt másodszor olvasom itt ezt a demagóg, minden történelmi alapot nélkülöző marhaságot. Mikor is született meg a liberalizmus? A nagy francia forradalomban, de ha konkrét évszám kell, legyen 1789, a Bastille ostroma. Szerintem előtte is elég szépen fejlődött az emberiség. Az a baj, a liberalizmussal, hogy meghaladta önmagát. Ugyan-úgy ahogy a feminizmus. A kezdeti törekvéseik tényleg jó és szükséges változásokat hoztak, de mivel mára mindent elért az eredeti céljai közül, ezért pót célokat keresett magának, amik viszont teljesen agyament ötletek: a férfiak ne ülhessenek széttett lábakkal a buszon (feminizmus), 2 helyett 67 nem van (genderharc), a beilleszkedésre képtelen, minket elpusztítandó ellenségnek tekintő emberek önkéntes betelepítése európába (bevándorlás), stb... Ezek a célok már köszönő viszonyban sincsenek az eredeti eszmékkel.

2017. okt. 16. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
31%

"Egészséges,konzervatív?


Ja,ha rajtuk múlt volna,még mindig a fán lenne az emberiség.."


Ez olyan szintű baromság, mintha azt mondanám, hogy ha a liberálisokon múlt volna, már kihalt volna az emberiség, mert mindenkinek kötelező lett volna melegnek lenni.

2017. okt. 16. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
71%

Azért mert végre szakított a politikailag korrekt stílussal, és arról beszél ami az embereket foglalkoztatja.


Egyébként ez egyre jellemzőbb Nyugat Európában, a konzervatív gondolkodás egyre inkább előre tör, mert az azk a liberalista igéretek sajnos becsődöltek, amik multikultival meg politikai korrektséggel akarták megoldani a problémákat.

2017. okt. 16. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
80%
Én 23 éves vagyok, bő 10 éve napi szinten nézek híradót, olvasok híreket és érdekel a politika (stb-stb) és engem is zavar, hogy kevés a fiatal a politikában. Nem vagyok egy Kurz nyilván, de szívesebben látnék én is több 30-35 év, vagy pláne az alatti korú embert az országos (vagy nemzetközi) politikában.
2017. okt. 16. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
88%

"Egészséges,konzervatív?


Ja,ha rajtuk múlt volna,még mindig a fán lenne az emberiség.."


Ha meg a hozzád hasonlón akkor meg régen kihalt volna.


Kb. a gyerekkellenes fröcsögéseid is hasonló színvonalat képviselnek mint ez a beböffentésed. :D

2017. okt. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Estádio de Felchút ***** válasza:
100%
Mert fiatal, sukár csávó.
2017. okt. 17. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
a politikai szelek is az ő vitorláját dagasztják mint hogy a sógorok felismerték hogy a Feyman-féle ordas migránscsalogatás nem járható út.
2017. okt. 19. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!