Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Honnan tudom letölteni a...

Honnan tudom letölteni a Soros-tervet vagy hol találok olyan független forrást, ahol nekem elmagyarázzák, mi is az?

Figyelt kérdés
Mivel felelős választópolgárnak tartom magam, így kötelességemnek érzem, h informálódjak erről a dologról, mert egész Budapest ki van ezzel plakátolva, h nem jó, ám nem tudom, h konkrétan mi ez? Ezért szeretném valahol elolvasni, bár még a neten nem találtam rá sehol. Még deepweben se. Merem feltételezni, h az, h nem találom, az az én saját hibám és más biztos tud nekem valami hiteles forrásból származó anyagot mutatni erről a tervről? Mi a célja? Mikor fogalmazták meg ezt? Mi volt az a probléma, amely miatt ezt meg kellett fogalmazni? Most hirtelen csak ennyi kérdés jutott eszembe erről, de nyilván van még egy csomó.

2017. okt. 30. 21:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
38%

Legrosszabb esetben. ha nem tartod megbízhatónak a média által nyújtott terveit kérdezd meg tőle magad. Írj neki [link]


vagy kérdezd meg a fészbukon [link]

2017. okt. 30. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
34%

trololo :D

A google a barátod, tudom te egy pdf-et szeretnél Soros aláírásával és mivel ezt nem találod akkor nincs is "Soros-terv" de ha elolvasod pár nyilatkozatát, vagy pl. az Európa parlamentben elmondott beszédét akkor kaphatsz róla képet, hogy mégis milyen ideológiát vall az öreg, megnézed milyen ügyek mellé állnak az általa támogatott "civil" szervezetek az is egy jó alap arra, hogy betekintést nyerj milyen szép új világ előtt állunk.

2017. okt. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
21%

[link]


igen, az origó a kormánypárti

az ellenzék nem nagyon hajlandó semmit ezekre a vádakra megfogalmazni, nem mintha ne lenne egészen nyilvánvaló miről is van szó


Nemzeti szuverenitás, szolidáris irányvonalak. Nagyjából erről szól a vita. Az ellenzék meg nem meri kifejteni a kommunista kiáltványhoz kísértetiesen hasonlító álláspontját, mert fél, hogy azzal még annyi támogatója sem lenne, mint jelenleg.

2017. okt. 30. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
91%

Navrasics Tibor EU-képviselő (Fidesz) egyértelműen megmondta: nincs Soros-terv!

Ha netalán találsz magyarázatot, az hamis: a semmiről nem lehet magyarázattal szolgálni.

2017. okt. 30. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
16%

Nincs migránsválság, nincs kötelező kvóta, nincs szükség kerítésre, nincs összefüggésben a migráció a terrorizmussal, nincs soros terv...


Tudjuk, ez csak a szokásos "liberális" tagadás, nincs okunk aggodalomra, a jószívű nyugat csak a javunkat akarja, amit a gonosz óbánődög meg akar akadályozni!

2017. okt. 31. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%

#4


Magyarország miniszterelnöke Orbán Viktor (fidesz) pedig egyértelműen megmondta, hogy van soros-terv.


Mióta számít nálatok, hogy mit mond egy fideszes?

2017. okt. 31. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Andizsuzsi ***** válasza:
65%

Soros György honlapján megtalálod.

[link]

2017. okt. 31. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Orbán Viktornak üldözési mániája van és ködöt szurkál!

A Soros-terv (amit annak hisz Orbán) az egy minden meghatározó funkciót nélkülöző vénember honlapján egy elmélkedés.

Zéro a jelentősége!

Az ellenzéki pártok programja sokkal több veszélyt jelen Orbánra, jobb lenne ha arra válaszolna - csak Gyurcsány óta nem mer kiállni senkivel sem vitatkozni!

2017. okt. 31. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Andizsuzsi ***** válasza:
100%

"A Soros-terv (amit annak hisz Orbán) az egy minden meghatározó funkciót nélkülöző vénember honlapján egy elmélkedés."


Soros honlapján az elmélkedés köszönőviszonyban sincs a kormány Soros-tervével. Ha lenne, annak fordításának lenne minden tele.

2017. okt. 31. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Kérdésedből kiderül kérdező, hogy nem vagy felelős állampolgár. Válhatsz azzá, de ehhez a politikát kell alaposan és hosszan tanulmányoznod. Mindenekelőtt meg kell értened, mi a politika térfelén a "független" jelentése. Nem az, amire gondolsz. Aztán meg, ha azzal töltöd az idődet, hogy bárki bármit mond, arra a konkrétumra keresed az "igazságot", sose érsz a végére. Mondom ismét: a politika természetét érdemes tanulmányozni előbb.
2017. okt. 31. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!