Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Szerintetek meddig tart még a...

Szerintetek meddig tart még a Migráns-bevándorlás az EU-ba? Meddig birja még az EU?

Figyelt kérdés
migránsok,politika

2017. nov. 1. 22:20
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
12%
Ameddig a Partizan-CvernaZvezda-Fradi-CSZKA-Legia-RapidBukarest-Olimpiakosz-PAOK ultrák össze nem fognak és agyon nem verik őket.
2017. nov. 1. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
68%

Szerintetek meddig tart még a Troll-invázió az oldalon? Meddig bírja még az oldal?


trollok, politika

2017. nov. 1. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
77%
Én azt hittem már rég összeomlott az EU.
2017. nov. 1. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
70%
Már napi szinten van legalább 5 hasonló kérdés a migránsokkal kapcsolatban. Gyakorlatilag 0 db van nálunk mégis szerintem az egész világon mi rugózunk ezen a témán a legjobban.. Mondjuk a plakátokat elnézve nem csoda....
2017. nov. 2. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
23%

4.


Nálunk nem sok van belőlük - szerencsére - no de a magyarok is utaznak, külföldön dolgoznak stb, így a minket is érinthet a szociokulturális integráció útján fellelhető rögök némelyike.


Mint épp pár napja, mikor végigrabolta a kamionokat Belgiumban pár hazájából idetántorgó. Volt sofőr, akit meg is szúrtak.

Az ilyesmi nem ritka dolog Nyugat Európában, csak most a valamiért hírt adtak róla, nem szokták általában feszegetni, főleg a politikailag korrekt Nyugaton.


Na most értem én, hogy ezek a szudáni, afgán meg afrikai emberek lennének hivatottak a nyugdíjunkat majdan előállítani, de valami azt súgja, nem lenne mégsem súrlódásmentes a dolog, ha ilyeneket ideengednének.

2017. nov. 2. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
27%
Az EU-nak legfeljebb 10 éve van hátra. Addigra a legtöbb nyugati országban átveszik a hatalmat a terroristák, és minden nem muzulmánt kiirtanak vagy elüldöznek.
2017. nov. 2. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
53%
nem az a kérdés hogy az EU meddig bírja hanem hogy az emberek meddig fogják ezt tolerálni
2017. nov. 2. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
35%
Normális emberek nem általánosítanak néhány bűnöző tettei alapján. A fajgyűlölőknek meg nyugaton nem osztanak lapot.
2017. nov. 2. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
88%

5-ös. Totálisan igazad van, szerintem is rohadt nagy gond a migráció, és a jelenlegi formájában tarthatatlan.

DE!

Az ami itthon megy, tényleg megbotránkoztató. Ez a sok agyatlan tuskó, őrjöng, hogy migránsok így, migránsok úgy, közben egyet sem láttak még. De nagyon jól TUDJÁK, hogy mi megy külföldön.


Csak két példa. Nyáron voltam Szicíliában 2 hétig. Ugye tudjuk, hogy a sok feka Afrikából Szicíliában száll partra. Ne tudd meg mit kaptam anyámtól, apámtól (nyugdíjasok), és 1-2 ismerőstől...

"tele van migránsokkal, minek mentek oda?"

"Ti nem vagytok normálisak, hát nem láttátok mi megy ott?"

"Majd ne csodálkozzatok ha ki lesztek rabolva."


Na már most, a két hét alatt láttunk kb. 2 négert, azok is turisták voltak, valószínűleg az USA-ból. Sehol nem volt feka, se arab. (Catania+Taormina+a környező városok, falvak). Szerintem ezek az itthoni ökrök úgy gondolják, hogy Szicília egy 5km-es partszakasz, amin több millió migró van... vagy én nem tudom.


Másik, haverom azért ne megy Görögországba nyaralni, mert "ott sok a migráns mostanában". És amikor mondjuk neki, hogy igen, kb. 2 db szigeten, nem pedig északon, Rodoszon, Krétán, Korfun, ahova ők mennének, meg én is voltam. Nem, hajthatatlan, ne mondjam, hogy ott nincsenek migránsok, mert látta a híradóban, úgyhogy inkább nyaralnak Debrecenben, Szolnokon és hasonló helyeken (azért fogod? pont ilyen helyeken, ahol a hazai rejtett erőforrások többségben vannak). Kollégám most volt Görögországban, gyerekestől, 3 hetet. Kocsival mentek, apartmanban laktak. Két gagyiárus négeren kívül senkivel nem találkoztak.


Ja, és még egy harmadik. Róma. 4 napot voltam nem rég. Óva intettek, hogy egy gettó, nehogy odamenjek, egyenesen rosszabb mint Afrika, komolyan... Őszintén? Vagy vaksi vagyok, de gagyiárus fekákon kívül, senkit nem láttam, a főpályaudvar mellett van egy két hosztel/hotel, ami tele van fekákkal, láttam, sétáltam arra. Melyik városban nincs ilyen hotel? (nálunk is van, csak nálunk sárgákkal van tele).


Egy szó mint száz, a migráció a jelenlegi formájában ultra gáz, és meg kéne szüntetni, korlátozni, de az ami itthon megy ezzel kapcsolatban bakker, az katasztrofális...

2017. nov. 2. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
38%

Nyilván nem zavar, hogy már az 1950-es, de főleg az 1960-as évek óta jönnek milliós nagyságrendben bevándorlók Európán kívülről... mégse volt se háború, se polgáráború, még csak túl se szapaorodták a fehéreket, pedig már 2-3 nemzedéknyi idő eltelt.


Szóval meddig fog tartani? Valószínleg még sokáig, és az EU egyelőre egyre csak fejlődik, szóval nem látom, hogy miért ne bírná.

2017. nov. 2. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!