Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Melyik európai város a legjele...

Melyik európai város a legjelentősebb SSC-központ (shared service center)?

Figyelt kérdés

Ha jól tudom, a multik SSC-i inkább a kelet-közép-európai régióban vannak jelen nagy számmal, s Budapest is elég előkelő helyet foglal el ilyen szempontból. Én speciel még Prágáról hallottam, hogy ott is nagyon sok ilyen szolgáltatóközpont létesült.

Vannak még más városok is, ahol jelentős számban megtalálhatóak?



2017. nov. 13. 09:34
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Lengyelországban összeségében sokkal több ilyen "center" van mint Prágában és Budapesten, de több nagyváros között vannak elosztva: Krakkó, Gdansk, Poznan, Wroclaw, Varsó. Egy magyar könyvelő angol nyelvtudással bármelyik említett lengyel városban találhat magának jól fizető munkát, lengyelül se kell tudnia. (Bár azt nem állítom hogy könnyű melóról van szó, sok a panasz a túlhajtottságra ezeken a helyeken.)
2017. nov. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!