Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A nyugati társadalmakban...

A nyugati társadalmakban olyan magas szintű az idegenrajongás, hogy illegális bevándorlókat sem akarják kitoloncolni?

Figyelt kérdés

[link]


A pilóták nem azért tagadják meg, mert félnek,hanem mert bevándorlóbarátok.


Azt nem értem,hogy miért van még az állások.Ugyanis, a legtöbb helyen, még nyugaton is,ha nem azt csinálod, ami a dolgod, akkor kirúgnak.

Valószínűleg, az állam is hallgatólagosan támogatja az ilyen nézeteket.



Amit még nem értek, miért nem katonai repülőkkel viszik őket vissza a helyükre?Miért civil gépekkel?

Illegális bevándorló nem utas, még potyautas sem.


2017. dec. 4. 20:24
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
56%
vége a melónak a szalag mellett.. hazaérve bedobtál valami olcsó kis lóhugyot és addig keresgéltél a neten, amíg nem találtál valami jó kis migránsos sztorit ahol kiélheted magad?
2017. dec. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
33%

1:


Az se normális, ami Magyarországon van idegengyűlölet, de ez is undorító, amit a kérdező linkelt. Ez a két véglete annak, ahogy a dologhoz hozzáállni lehet.

2017. dec. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
75%

Miért érzem baromnak a magyarokat?


Szerintem lassan több magyar aggódik a nyugat-európai illegális bevándorlás miatt, mint egész Európában rajtunk kívül. Sok német haverom van, és amikor beszélgetek velük a politikáról, és megemlítem a migránsokat, akkor többnyire annyi a reakció, hogy igen, én is "hallottam róluk". Értitek: hallottak róluk :D

Itt meg a vízcsapból is azok folynak, amikor itt nincs egy fia migráns sem.

A magyarok genetikailag ilyen hülyék, vagy tényleg ennyire mossák az agyukat? (vagy mindkettő?)

2017. dec. 4. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
59%

3:


A németekkel is vannak gondok. Iskolai szervezéssel kimentünk két hétre a 2000-es évek végén cserediáknak, fogadószülőkhöz. (Osztály-osztály, iskola-iskola, testvérváros-testvérváros alapokon). A tök normális, jó dumás német fiatalok elvittek minket este inni, bejárni a várost, dumálni, igazi multikulti volt az egész este a szó legjobb értelmében. (Bár főleg angolul beszélgettünk mind.) És akkor egyszer megszólal az egyik német srác, (17-18 évesek voltunk mind), hogy tudjuk-e ki volt Hitler, meg hogy ők elnézést kérnek miatta tőlünk!!! És kb az összes addig full normálisnak tűnő srác/csaj csatlakozott hozzá, hogy ők sajnálják hogy Hitler "volt", német volt, miket csinált, stb és tőlünk kérnek elnézést, meg ilyenek.

Ebből remélem látszik, hogy ott is megy valamilyen agymosás, ami kevésbé agresszív és sokkal hosszabb távú, mint ami itt megy éppen Magyarországon.


Ez nagyon maradandó élmény volt, nem a jó értelemben.

2017. dec. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
27%

"Szerintem lassan több magyar aggódik a nyugat-európai illegális bevándorlás miatt, mint egész Európában rajtunk kívül. Sok német haverom van, és amikor beszélgetek velük a politikáról, és megemlítem a migránsokat, akkor többnyire annyi a reakció, hogy igen, én is "hallottam róluk". Értitek: hallottak róluk :D "


Mert talán olyan helyen élnek ahol nincsenek, én például müncheniekkel beszéltem ők az asszonyt nem merik egyedül elengedni a városban

2017. dec. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
40%

"Szerintem lassan több magyar aggódik a nyugat-európai illegális bevándorlás miatt, mint egész Európában rajtunk kívül. Sok német haverom van, és amikor beszélgetek velük a politikáról, és megemlítem a migránsokat, akkor többnyire annyi a reakció, hogy igen, én is "hallottam róluk". Értitek: hallottak róluk :D "


Mert az élet nem csak arról szól, ami éppen körülötted van fizikailag a mindennapokban. Ennyi erővel szard le a szegényeket is, mert te jó környéken élsz, ahol nem élnek szegény családok. Nem látod őket, tehát nincs probléma. Vagy mégsem?

"Megvan a havi 150-300 nettóka, úgyhogy leszarom hogy van a 10 milliós Magyarországon is 2-3 millió ember, akik mélyszegénységben élnek. Nem látom, nincs. Ennyi." - Szerintem nem ez a jó hozzáállás. Egyik ügyben sem.

2017. dec. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
47%

"Sok német haverom van, és amikor beszélgetek velük a politikáról, és megemlítem a migránsokat"


Én ahány némettel beszélek, mindnek tele a töke velük.


Tudom, tudom, a te haverjaid többen vannak, mint ahánnyal én beszéltem, jobbak, okosabbak, te jobban tudsz németül, ott élsz, te tanítod németre a németeket stb.

2017. dec. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
87%

Azért ez a mondat nagyon ott van:

"Ugyanis, a legtöbb helyen, még nyugaton is,ha nem azt csinálod, ami a dolgod, akkor kirúgnak. "


:D Miért, ha nem azt csinálod egy munkahelyen ami a dolgod, akkor tüntessenek ki vagy mégis mit vársz? :D

2017. dec. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
81%

Ilyen az emberséges, öntudatos Nyugat. Ez az! Ide tartsunk mi is!


"Német pilóták azzal a petícióval fordultak munkaadójukhoz, hogy azok engedélyezzék számukra, hogy szabadidejük - és költségük - terhére önként szállítsanak háború vagy természeti csapás sújtotta államokból szükséget szenvedő menekülteket Európába.


Ezek élén Hans Stinkenbrunner első pilóta állt, aki önszorgalomból és halált megvető bátorsággal 223 a háború poklából menekülőt szállított gépén hazájába.


A Refugees Wellcome nevű szervezet aktivistái kitörő ovációval fogadták a Stinkenbrunn vezette gépet a frankfurti reptéren, ahol virágokkal és plüssmackókkal halmozták el az új hazájukba érkezetteket. Jörg Dreckhauser, a szervezet elnöke könnyeivel küszködve, meleg hangú beszédében üdvözölte újdonsült polgártársait"


Jelentette a FakeNews hírügynökség.

2017. dec. 4. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
50%

Ez csak egy-egy a libsik által kiragadott eset.

De erről most az jutott eszembe, amikor még anno youtube-on néztem videót hogy röszkénél át akarnak törni, meg dobálóznak a migránsok, és mindenféle európai országból kommenteltek oda, hogy így tovább magyarország, meg hogy ne is engedjük be őket kitartást stb.

Szóval az "átlagember" nyugaton ugyanúgy nem akarja az iszlám bevándorlókat.

2017. dec. 5. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!