Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Hát akkor ki irányitja a...

Hát akkor ki irányitja a háttérhatalmat? A zsidók vagy az arabok?

Figyelt kérdés

Eddig úgy tudtam, hogy a zsidók.

Most viszont úgy látom itt a GYIK-on, hogy azok, akik támadják Trump döntését, azok azért támadják, mert muszlimok haborús/gyilkos reakciójától tartanak.

Vagyis: a hozzászólók számára (egy-két) kivételtől eltekintve) az a természetes, hogy Jeruzsálem a zsidoké és nem a palesztinoké. Izrael fővárosakénti elismerése nem igazságtalan, hanem az iszlám reakciója miatt veszelyes.


Ezek szerint nekünk az araboktól kell félnünk és nem a zsidóktól.

Nem értem.



2017. dec. 11. 09:21
1 2
 11/18 hájaaa ***** válasza:

# 11

Nyugalom van itt aki megvéd

[link]

2017. dec. 11. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

Hagyjatok engem a hülyeségekkel!

Ideböki néhány hsz-ó minden indoklás nélül, hogy a zsidók. Holott épp azt magyarázom, hogy nem értem, hogy a többség itt miért az araboktól fél, ha egyszer a zsidók az erősek!

Erre jön még néhány ütődött, és fenyegetni próbál.

Ha az arabok az erősek, azok annyira mégsem erősek, hogy itthon bántani tudjanak, ha meg a zsidók az erősek, akkor már rég elkaptak volna, ha el akarnának kapni.


Én egyre inkább azt hiszem, hogy ha van háttérhatalom, hát az akkor a nagyon gazdagok üzlete. Nagyon gadag meg van mindenféle, zsidó, keresztény, muzulmán olajmilliárdos, biztosan buddhista is.

2017. dec. 11. 18:03
 13/18 anonim ***** válasza:
Ha te ezt a kérdést komolyan szeretnéd megvitatni, akkor rossz oldalon vagy.
2017. dec. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

naugyenaugye mondtam én! az embertelen emberek!

"az akkor a nagyon gazdagok üzlete. Nagyon gazdag meg van mindenféle"

- és ezek lényegileg ember alatti emberek, tehát vallásuk már nincs... csak pénzük. (a vallás az emberi tudatállapothoz tartozik, bár az imádkozó sáska gyanús, de mégis)

2017. dec. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

"A "tudjuk kik " irányítanak."


Szóval te a muzulmán arabokra szavazol.

2017. dec. 12. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
46%

". Holott épp azt magyarázom, hogy nem értem, hogy a többség itt miért az araboktól fél, ha egyszer a zsidók az erősek! "

Az arabok eszközök ahhoz, hogy elpusztítsák az európai civilizáció, nézz utána a Kalergi tervnek

2017. dec. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

"épp azt magyarázom, hogy nem értem"


nyugi, a háttérhatalom se érti. :)

2017. dec. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 gaborvagyok ***** válasza:
34%
Globalista szabadköművesek, akik közt sok a zsidó. A céljuk a megosztás és a teljes világ, piac és fogyasztóbarát homogenizációja. Szerintük ez a világbéke kulcsa. Ennek része a kultúrák/nemzetek/rasszok eltörlése. Trump talán itt most a zsidóknál próbálja magát bebiztosítani, hogy, a "fehér" kis emberek Amerikájának érdekében végrehajthassa majd az elképzeléseit.
2018. jan. 8. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!