Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Svédországot a szociáldemokrat...

Svédországot a szociáldemokraták tették tönkre? Miattuk halt ki belőlük a hazafiság, s hagyják, hogy ellepjék az országot az Európán kívüliek?

Figyelt kérdés
2017. dec. 28. 00:40
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Az elmúlt 100 évben nagyrészt ők irányították az északi országot: 1932-1976 között megszakítás nélkül (44 év!) ők voltak hatalmon, ezen kívül 1921-1923, 1924-1926, 1982-1991, 1994-2006, 2014-2018 között voltak hatalmon.
2017. dec. 28. 00:45
 2/21 anonim ***** válasza:
82%
Nyáron jártam ott. Nekem nem úgy tűnt, hogy tönkre lenne téve. Nagyon király ország! 10/10
2017. dec. 28. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
80%

En itt elek. Migrans bevandorlo vagyok, mert a svedek befogadtak, es mert Magyarorszagon nem lehet elni. Az elmult 27 evben nem vettem eszre, hogy Svedorszag tonkrement volna, sot. Akkor, amikor ide bevandoroltam, meg Magyarorszag meg nem volt EU tag, megis befogadtak, segitettek beilleszkedni.

Es csak, hogy ne halj meg butan, elarulom neked, hogy Svedorszag kiralysag.

2017. dec. 28. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
87%
Szeretnék én is annyira tönkretett lenni, mint a svédek. :D
2017. dec. 28. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
84%
Azért engem érdekelne, hogy a kérdező honnan van ennyire képben a svéd hazafiasság kérdésében?
2017. dec. 28. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
72%

Nem tettek ott semmit tönkre.

Szeretnél te ott élni.

2017. dec. 28. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
43%

Bezzeg amikor a teutonok kiszorították a turanid számi őslakosságot, akkor nem ugráltál, mi? Oroszország 98%-a is tatár-mongol-tunguz népek földje volt, amit elvettek tőlük az európaiak, még Moszkva-Leningrád is uráli nyelvterület volt 1000 éve. Amerikában a keresztények kiirtották az indiánokat. Ausztráliát is magukévá tették. Magyarországra évszázadonként újból és újból rátelepítettek több millió habsburgot, hozták a sárga templomaikat ide - ezért kellett nekik, hogy itt is kereszténység legyen, hogy észrevétlenül elnyeljék a magyarokat. Sikerült is...


Kivártak, aztán most átvették a hatalmat, megcsinálták a kis rendszerváltásukat. Ellapátolták Magyarországot a német ipari gépezet útjából. Azért kellett a rendszerváltás, hogy eladhassák a sok volvót, mercédeszt, flirtet, anyámkínját. Buenos Airestől Vlagyivosztokig. Itt volt legyártva a vagongyárban 99%-ra több sorozat vonat. 500 forint kellett volna a befejezéshez. Nem, arra nem, bezzeg hogy vegyük a német micsodákat arra menten trillárdos nyugati támogatások = kenőpénzek számolatlanul. Tönkre ment közben az összes gyógyszergyár, műszergyár, csavargyár, gépgyár, Ikarus, minden... Nyomorba, idő előtti halálba, alkoholba kergettek itt milliókat. Kiszívták a teljes értelmiségét, összes munkaképes emberét az országnak nyugatra. A migránsok is azért kellenek nekik oda, mert ott megy a termelés. Ott bezzeg megy. Ők látják el autóbusszal a fél világot, nem ám mi. Itt meg ledózeroltattak mindent. Na nehogy már ezeket kelljen nekem félteni. Mért ezzel van tele minden, hogy nekünk ezeket kell félteni? Közben itt meg lapátolják széjjel az országot a kenőpénzen fenntartott rendszerváltó bábjaik. Csak azért vannak itt kitartva, hogy közben eladhassák az országban a semmirevaló hupikék beszélő oszlopokat, az, hogy 5 óra alatt fordul meg a vonat 20km-re, olyan a pálya, az nem számít, nekünk világító német galagonyabokor szükségeltetik. Hátha tönkremegy még közben az utolsó magyar gondolat, próbálkozás, emberélet. Kimegy az ember az utcára, szétnéz, összeszorul a gyomra az undortól, ilyen hazaáruló korszaka ennek az országnak még nem volt. Képesek voltak az összes magyar fejlesztést elvágni, rohadt kis kenőpénzekért...

2017. dec. 28. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
23%

10.


Igen, valószínűleg sikeresen integrálódott - a bevándorlókhoz.

2017. dec. 28. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
82%
Lehet, hogy azok akik itt szidják a svédeket, hogy milyen rossz az ország, azoknak egyszer elkéne menniük oda, és akkor látnátok, hogy itt nagyon sok hazugság ömlik a hírekből. Én is voltam ott, és láttam migránsokat, de nem láttam rablást, se nemi erőszakot, se semmilyen bűncselekményt, néha igaz láttam pár rendört, de nem úgy néztek ki, mint akiknek arra kell készülniük, hogy bármikor megtámadják őket a migránsok. És képzeljétek, éjszaka is nyugodtan lehetett sétálgatni, és milyen furcsa, még a svédek is nyugodtan mászkáltak éjszaka, és soha egy darab bűncselekményt se láttam, ugyanígy Finnországban. Csak az egyetlen ami feltűnt, hogy ahoz képest, hogy itthon megmondták, mil,en rossz helyek ezek az országok, nagyon gazdagok. Minden szépen fel van újitva és minden modern.
2017. dec. 28. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
19%

12.


Hat évig oda jártam. A svédek a világ legrendesebb emberei, le a kalappal én nagyon szerettem őket. Csak naivak mint franc.


Amellett ha kicsit kutakodsz találsz ezer cikket, videót, arról, hogy nem fenékig tejfel az együttélés a sok vademberrel, csak beszélni róla nem politikailag korrekt. A svédekben kevés a túlélési ösztön, hiába, ott ahol kb. 200 - 250 éve nem volt háború.


Látott már valaki ideges, feldúlt svédet? Beleszoktak, beletörődtek a helyzetbe. Stockholm - szindróma, hogy stílszerűek legyünk.

2017. dec. 28. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!