Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A németeket könnyű volt a 2....

A németeket könnyű volt a 2. világháború után liberálissá nevelni?

Figyelt kérdés
A német nép alapvetően egy nagyon büszke, hazafias érzelmű nép, én így gondolom. Nehéz elképzelni számomra, hogy manapság viszont liberális gondolkodásúak jórészt. Főleg a volt NSZK területén.
2017. dec. 29. 14:12
1 2
 1/12 Alain Delon ***** válasza:
79%
Na látod, hogy nincs olyan, hogy ilyen vagy olyan érzelmű nép, mert ha lenne, akkor nem lehetne átnevelni pl. az általad állított liberálisra. Felejtsd el ezt a marhaságot és foglalkozz értelmes dolgokkal.
2017. dec. 29. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Más dolog az, amit kifelé mutatnak és más dolog, ami éreznek.

Ha megkérdeznél egy ember Észak-Koreába, hogy mi a véleménye a vezetésről, akkor csak jókat mondanak, pedig kicsi az esélye, hogy ez volna az őszinte véleménye.

Ott lenáciznak a liberálisok, ha másképop gondolkodsz, mint ők

2017. dec. 29. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Alain Delon ***** válasza:
2: Haver! Te tényleg komolyan gondolod, hogy Észak-Koreát és Németországot egy lapon említed? Ez honnan jött neked?
2017. dec. 30. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Mert ugyanolyan embertelen, mint a Merkel féle liberális diktatúra
2017. dec. 30. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Alain Delon ***** válasza:
4: Ja! Ez a mostani menő mantra. Értem!
2017. dec. 30. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ez a valóság, nem lehet ellenvéleményed a libsikkel szemben
2017. dec. 30. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Alain Delon ***** válasza:
6: Úgy látom, veled szemben sem. Hümmmm!
2017. dec. 31. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Tévedsz barátom, én nem akarok megszégyeníteni senkit sem az eltérő véleménye miatt
2017. dec. 31. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Alain Delon ***** válasza:
8: Nem tudom, honnan szedted ezt a megszégyenítést, de nem számít!
2017. dec. 31. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Waff ***** válasza:

Én is ezt látom, hogy a mai liberális diktatúrák semmivel sem jobbak mint más diktatúrák (pl az észak-koreai).

Ott is megszívod ha más a véleményed, meg az Eu-ban is. Egy liberális is csak addig tiszteli a véleményed, amíg az egyezik az övével. Ha nem, akkor természetesen nácista vagy, rasszista vagy, hitlerista vagy, trappista vagy gyűlöletet keltesz, uszítasz...stb stb..már mehet is a felhelentés. Ne legyenek illúzióink, az Eu jelenleg a liberalizmus mocskokjában fetreng, ami az egyik legrosszabb, ha nem a legrosszabb rendszer.

2018. jan. 2. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!