Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Miért nem szeretik az amerikai...

Miért nem szeretik az amerikaiak a kanadaiakat és az ausztrálokat?

Figyelt kérdés

Ugye mindkettőt gúnyolják rendesen.

Az ausztrálokat aussieknak hívják.


2018. jan. 17. 12:36
 1/7 anonim ***** válasza:
11%
a kanadaiak francia kutyafattyak
2018. jan. 17. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%
Az utálat, meg a viccelődés messze van egymástól. Inkább kölcsönösen gúnyolják egymást. Az ausztrálok a nagy redneckek, az amerikaiak tuskók, a kanadaiak meg kanadaiak.
2018. jan. 17. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De én azt hittem, hogy az ausztrálok kulturáltak.
2018. jan. 17. 13:46
 4/7 anonim ***** válasza:
69%
Ezek csak butuska sztereotípiák, miért veszed ennyire komolyan?
2018. jan. 17. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
80%

De én azt hittem, hogy az ausztrálok kulturáltak - hahaha, rosszul hitted,

ugyanolyan szines nepseg mint a magyar

menj el egy budai villa ele es latni fogsz egy jol szitualt, tanult, elegans, valasztekosan beszelo magyart es menj el valami istenhata mogotti faluba es fogatlan, bunko, olvasni nem tudo embert fogsz latni

ugyanez van Ausztraliaban is meg az USAban is


amugy nem tudom honnan szeded ezt a 'nem szeretik' marhasagot

nagyon regota az USAban elek, egyetlen egy amcsitol sem hallottam meg hogy nem szeretne az aussie-kat...foleg azert mert nem is ismerik oket...ismeretlenul meg hogy lehet nem szeretni valakit?

persze vicceket gyartanak egymasrol, de ugyanugy ahogy a franciak vicceket gyartanak a belgakrol, ahogy van egy csomo magyar vicc is a skotokrol, stb..

2018. jan. 17. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
72%

Ha tényleg nem szeretik, akkor az összefüggésben lehet az angol gyarmatbirodalommal.

Vagy lehet beképzeltség.

2018. jan. 17. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Azért nem mindegy, hogy gúnyolódásról vagy utálatról van szó. Utálni nem utálják egymást, de a gúnyolódás megy rendesen, és ebben sem a kanadaiakat sem az ausztrálokat nem kell félteni:

A kanadaiak döntő többsége az amerikaiakat műveletlen, egoista, beképzelt, sötét tuskónak tartja.

Az ausztrálok a redneck-ek miatt szoktak gúnyt űzni az amcsikból.

Az amerikaiak meg úgy átlagba mindenkit lenéznek, aki nem amerikai.

2018. jan. 21. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!