Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mi a célja a chemtrailnek? Az...

Mi a célja a chemtrailnek? Az időjárás kizökkentése?

Figyelt kérdés
Drasztikus időjárási jelenségek, melyek tönkre teszik a mezőgazdaságot?

#időjárás #chemtraisls
2018. jan. 29. 23:46
1 2 3 4 5
 31/47 anonim ***** válasza:
Nem értesz te semmihez, csak megpróbálod elhitetni.
2018. jan. 30. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 anonim ***** válasza:
Dolgoztam Szegeden a kemtrél munkacsoportban, te meg csak ugatod a holdat
2018. jan. 30. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 anonim ***** válasza:
Bizonyítani is tudod?
2018. jan. 30. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 anonim ***** válasza:
32-es, max a pszichiátrián te agyhalott :D Oberle Gabi te vagy az? Madocsai Jóska te vagy az? CapsLock Józsi? :D
2018. jan. 30. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 anonim ***** válasza:
Okleveles szakértő vagyok. Ez elég bizonyíték
2018. jan. 30. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 anonim ***** válasza:
75%

Nos jelenleg a mezőgazdaság épp túltermelési válsággal küzd, ráadásul az állam úgy is széttámogatja. A gazdáknak már azért fizetnek, hogy ne termeljenek, legalábbis itt Európában.


Tehát ha tényleg a mezőgazdaság szétzúzása a céljuk akkor valamit nagyon rosszul csinálnak :D


Szóval ezt a vitát le is zárhatjuk, mert már a legelején látszik, hogy már az alapfeltevés is faxság.

2018. jan. 30. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 anonim ***** válasza:

#35


Akkor virítsd azt az oklevelet.

2018. jan. 30. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 anonim ***** válasza:
89%

29-es! Ha tényleg érdekel (és nem trollkodsz mint a 27%-os válaszoló), akkor épp az kellene, hogy feltűnjön, hogy a "chemtrail" az utóbbi húsz-harminc évben erősödött fel.

Tudod mi bővült jelentősen az utóbbi húsz évben? A légi teher és utasszállítás. Évi átlag 3-4%-os a bővülés, ennyivel több járat közlekedik mindkét szektorban. Ebben volt megtorpanás 2001-ben és 2009-ben, de a trend változatlan.

A chemtrail konteó nem 8-10 éves, régebbi már a 90-es évkben a net előtt is amerikai tabloid, konteós magazinokban elindult a chemtrailezés, aztán az internet adta meg neki a lehetőséget, hogy világhódító útjára induljon.

Amit sokan chemtrailnek hisznek az megfagyott kondenzcsík, amiket belinkeltél az mind az, ilyenkor a kicsapódó vízgőz nem csak lehűl és kicsapódik, hanem meg is fagy és jégkristályokból álló szál szerű képződményeket hoz létre, hasonlóan a cirrus felhőkhöz

[link]


konkrétan a cirrus felhők egy típusát contrail eredetű cirrusnak hívják, mert ha olyanok a légköri viszonyok a gépek kondenzcsíkja cirrus csíkká alakul, ezt hívja a konteós társaság chemtrailnek.

Amikor valaki "megkülönbözteti" a kondenzcsíkot a chemtrailtől, akkor mesterséges cirrus felhőket vesz észre.

Még egy érdekesség, az utóbbi időszakban az üzemanyag takarékosság miatt egyre nő a sugárhajtóművek bypass ratio-ja, egyszerűen fogalmazva a tolóerő egyre kisebb része származik közvetlenül az elégetett üzemanyagból, vagy úgy is lehet mondani ugyanannyi üzemanyaggal egyre nagyobb terheket lehet szállítani, ez pedig növeli a hajtómű contrail factorát, magyarul a mai sugárhajtóművek alapból nagyobb eséllyel húznak látható kondenzcsíkot mint a régiek.

Ha egymás mellé teszed, hogy az utóbbi időben egyre több a nagy contrail factorú hajtóművel szerelt gép, hogy általában repülőből mennyivel több közlekedik mint 20-30 éve, illetve azt, hogy a "chemtrail" miért csak bizonyos időjárási körülmények között jelenik meg, nos szerintem lehet sejteni a jelenség egyszerű, hogy úgy mondjam "fapados" magyarázatát.

De igazából ezeknek neked kéne utánajárni, én se vagyok egy felhőfizikai szakértő, amit tudok azt részben épp amiatt tudom, hogy a chemtrailesek konteói után nyomozgattam.

2018. jan. 30. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 anonim ***** válasza:

A kondenzcsík és kemtrél közt van különbség?


Mindkettő mérgező? - Igen.


Mindkettő tartalmaz méreganyagokat, melyek károsak az emberi szervezetre? - Igen.


Mindkettőt repülőgépek bocsájtják ki? - Igen.


Mindkettő hozzájárul a klímaváltozáshoz? - Igen.


Akkor an különbség a kondenzcsíkok és a kemtrél mögött, ha mindekettő egyaránt mérgezi a légkört? - Szerintem nincs.


Innen kezdve meg teljesen fölösleges hinni a kemtrélben.

2018. jan. 30. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 anonim ***** válasza:
47%

,,A chemtrail hívők szerint a legfontosabb cél a termőtalaj alumíniummal való permetezése ami a "normális" vetőmagokkal nem tud majd mit kezdeni egy idő után"


Ez az elmélet kapásból megbuktathó. Miért? Mert bármikor ki tudnák mutatni a talajból bármi ilyet. A világrekorder óriástököket is úgy termesztik, hogy havonta vesznek talajmintát a földből és elemeztetik mi van benne. Amiből kevés van azt visszatöltik műtrágyákkal.


,,Az új, szuper GMO vetőmagokjukkal pedig addigra készen állnak az olyan cégóriások, mint a MONSATO"

Készen állnának a fenéket. Ami nem hagyományos úton lett termesztve növény, hanem a modern génmanipulációt használták sokkal gyengébb a védekezőképessége, mint a ,,normál" növényeknek. Kártevőkre, betegségekre méghajlamosabbak meg sokkal érzékenyebbek a talajra.


,,de az tény, hogy az amerikai gazdák régóta panaszkodnak, hogy a kormány törvényileg leszabályozza kitől milyen vetőmagot vehetnek a vetésforgó használata helyett"

Ez meg nem tény, hanem kacsa. A Monsanto módszere, hogy szabadalmi jogokra kivágatja a többi farmer növényeit (génmanipulált növényeiket szerzői jogokra hivatkozva levédették, nem, nem vicc), mert állításuk szerint az ő magjaik keveredett az övékkel.


,,hisz a talaj minősége adott lesz a permetezésnek köszönhetően"

Kár, hogy nem a talaj minősége miatt permetezünk, hanem a kártevők ellen. Talajminőség javítás céljából trágyázni, műtrágyázni szoktak.

2018. jan. 30. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!