Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mennyi az esélye annak, hogy...

Mennyi az esélye annak, hogy a britek mégsem lépnek ki az EU-ból?

Figyelt kérdés

Vagy hogy valami kedvező státuszt kapnak, mint pl Svájc vagy Norvégia?


Mert nagyon látszik, hogy húzzák-halasztják ahogy csak lehet, képtelenek megegyezni és állást foglalni, csak megy az idő felesegesen.



2018. febr. 9. 22:04
 1/5 anonim ***** válasza:
87%
Zsorzsi bá' a nem kilépésre shortol, és erre aktivizálta a hálózatát. Úgyhogy van rá esély.
2018. febr. 10. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem szimbolikusan magából az EU-ból kilépnek, de valami speciális státuszuk lesz ami szinte semmivel nem lesz különb mint most hogy bent vannak. Legalábbis nekem egyre jobban ez jön le. Hisz mindent akarnak amit az EU ad csak az nem tetszik nekik amit nekik kell adniuk.
2018. febr. 10. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az EU viszont piszkosul nem akar olyat, hogy valaki élvezze az előnyöket, de a hátrányokat, költségeket ne viselje. Macron harcias nyilatkozatai után egyre nehezebben látható, hogy lesz itt kompromisszum: (Pl. ugyanakkora befizetést vár el a britektől, mint eddig)


[link]

2018. febr. 10. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
99%, mert george soros pénze többet ér, mint az emberek akarata.
2018. febr. 10. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hiába George, a briteknél működik az alkotmány. Úgyhogy szerintem nem lépnek vissza. Időben felismerték a hibáit, és pontosan ezért.
2018. febr. 12. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!