Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Kk irányítják az ENSZ-t?...

Kk irányítják az ENSZ-t? Miért szélsőségesen európa-ellenes?

Figyelt kérdés

Az ENSZ, mint az alábbi cikk is alátámasztja szélsőségesen európa-ellenes.

Ha az ENSZ valóban humanitárius szemmel vizsgálná a dolgokat, akkor a bevándorlók helyzetét azok hazájában próbálná kezelni, megkeresné a bevándorlás kialakulásáért felelős országokat, kezdeményezné felelősségrevonásukat, fellépne a szándékosan gerjesztett migráció ellen, fellépne az európai kultúra védelme mellett, hiszen van itt bőven kulturális örökség minden értelemben, megtenne minden lépést azért, hogy ellenőrizve legyen a bevándorlók hazájában a kívánt átalakulás, megtenne mindent azért, hogy később akit csak lehet visszaintegráljanak eredeti kontinensére, földrészére, hazájába, megtenne mindent azért, hogy a migráció hatására ne alakuljon ki Európában kulturális, politikai, gazdasági, demográfiai, kriminalisztikai, terrorfenyegetettségi válság.


[link]



2018. febr. 17. 10:02
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
27%

A kommunista ENSZ három, azaz 3 migrációügyi képviseletet tart fenn Budapesten.


ENSZ Menekültügyi Főbiztosság (UNHCR) Közép-európai Regionális Képviselet


ENSZ Menekültügyi Főbiztosság (UNHCR) Globális Szolgáltató Központ


Nemzetközi Migrációs Szervezet (IOM)


[link]

2018. febr. 20. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
57%

"Mégpedig az, hogy eddig senki sem vizsgálta azt, hogy az ENSZ késlekedése ... "


Akkor hajrá, lehet vizsgálni.

2018. febr. 20. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Én már kezdtem azt hinni, hogy megjavult a világunk, és kevesebb az idióta. De sikerült bebizonyítanod (kedves kérdező), hogy még mindig vannak óriási barmok. Igazán köszönöm.
2018. márc. 9. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
És amúgy egyetlen egy szál origós cikk miatt ítélsz el bármit is?! „Intelligencia” legalja...
2018. márc. 9. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:

"Én már kezdtem azt hinni, hogy megjavult a világunk, és kevesebb az idióta. De sikerült bebizonyítanod (kedves kérdező), hogy még mindig vannak óriási barmok. Igazán köszönöm."


Amint a válaszodból kiderült. Én meg nem tehetek rólad.

2018. márc. 9. 18:04
 26/27 A kérdező kommentje:

" És amúgy egyetlen egy szál origós cikk miatt ítélsz el bármit is?! „Intelligencia” legalja..."


Most is ítélkezel. Nem tehetek rólad.

2018. márc. 9. 18:06
 27/27 A kérdező kommentje:

" Kedves kérdező! Rettegj! Az ENSZ tizenkétezer szomáliai migránst fog elszállásolni a házadban! Soros György személyesen fogja odavezetni őket, egy dzsihadista hátán lovagolva!"


Te vagy Soros lovásza?

2018. márc. 9. 18:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!