Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mit gondolsz erről a videoról?...

Mit gondolsz erről a videoról? (német tüntetés)

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=XySZ4VaQtnA


Én erről semmit nem hallottam itthon, egyik oldalról sem, mmint, hogy voltak ilyen tüntetések. Véleményem szerint elég nagy volumenű ahhoz, hogy erről tudósítsák Európa többi országait is, lemaradtam volna vagy tényleg ennyire hallgat a média ezekről?


2018. márc. 20. 22:39
 1/4 anonim ***** válasza:
euronewson volt róla emlékeim szerint,de csak éppen említés szintjén
2018. márc. 20. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A német sajtó nem szabad.

[link]

Szólásszabadság is lassan csak papíron lesz náluk.

[link]

2018. márc. 21. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A videót biztosan Lázárjani, vagy a Dojcstomi csinálta.

Biztosan nem is tüntetés, csak ünnepelnek valamit, a feliratozás pedig meg van hamisítva.

Tudja mindenki hogy ez a probléma nem létezik, csak Orbánék találták ki. Nincs biztonságosabb hely a földön azoknál a városoknál, ahol tömegesen élnek bevándorlók. A csúnya Fidesz akarja csak lejáratni őket megint. Fúj.

2018. márc. 21. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez lesz itthon is, ha bejönnek. Mit vártál? A kérdés jogos, Európában egyedülállóak vagyunk abban, hogy a magyar baloldali, ellenzéki média szerint ez nincs, meg hogy kormánypropaganda.
2018. márc. 22. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!