Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Nyugaton az a megoldás az...

Nyugaton az a megoldás az iskolákban a bevándorlók zaklatására, hogy az őslakosra adnak fejkendőt?

Figyelt kérdés

[link]


Nem új keletű dolog.


A hasonló szituáció nem idegen olyan, mint Magyarországon, ahol egyes intézményekben túl sok lesz a 3. világbeli szinten levő, rendkívül eltérő etnikai,kulturális háttérrel rendelkező népcsoport.

Csak, Magyarországon vannak annyira rasszisták, azaz épelméjűek és két lábbal a földön állóak a szülők,hogy nem íratják ilyen intézménybe a gyerekeiket vagy ha mégis, akkor az első ilyen alkalommal kiveszik onnan.


2018. márc. 30. 21:14
 1/9 anonim ***** válasza:
61%

Egy orosz iskolában is zaklatták a lányokat a muszlim bevándorlók gyerekei.

Erre pár idősebb fiú (nagytesók, unokabátyók) szünetben a xart is kirugdosták belőlük.

Hasonlóan orvosolták a nők utcai zaklatását: a helyi férfiak szétverték a menekülttábort, természetesen a bentlakókkal kezdve.

Érdekes, hogy onnan ilyen hírek nem szoktak érkezni...

2018. márc. 30. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
50%

Nem fogok megynitni egy propagandaoldalt, de látatlanban is sejtem, hogy mi a valóság:


1) Szimpla hazugság

2) Erős csúsztatás, ami nem említ meg véletlenül pár körülményt

3) Hülye a tanár


Ami biztos, hogy nem rendszerszintű jelenség, főleg hogy egy tanárnak ebbe nem lehet beleszólása.

2018. márc. 30. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
30%
most komolyan, attol, hogy EGY iskolaigazgato ekkora kreten, akkor ez azt jelenti, hogy ez az egesz nyugat? ez kb olyan, mintha azt mondanam, hogy te egy iszakos alkoholista magyar vagy, akkor az egesz orszag az. tetszik erteni? attol, hogy 200 millio emberbol van 200 ilyen taho, nem feltetlen jelenti azt, hogy mind ugyanolyan.
2018. márc. 30. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

3.

Igen kretének, nálunk ennél kisebbért is ellehetetlenítettek a szülők igazgatót.


Ez nem tolerancia,hanem szervilizmus az iszlám felé.

2018. márc. 30. 23:18
 5/9 anonim ***** válasza:
60%
A megyei hírportálokon direkt hergelik az embereket a választások előtt, nem lepődnék meg ha ennek a fele se lenne igaz.
2018. márc. 30. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nyilván, ha valaki elvakultan bevándorlóbarát, minden ilyen hírt kamunak talál.
2018. márc. 30. 23:34
 7/9 anonim ***** válasza:
40%

ezek tények sajnos. kint élő barátok megerősítik. egy nagyon régi baráti család mesélte, tényleg gyerekekkel együtt nőttünk fel, nyáron együtt nyaraltunk évek hosszú sora alatt, de ez most mindegy is, szóval ott is, a papának a biciklijét vitték el a migránsok, de már volt, hogy beszólogattak, a migránsok a 20 éves lányának a villamoson, szerencsére ennék komolyabb atrocitás még nem érte, de azért ezek konkrétumok, az én személyes ismerettségi körömből, nem a tévéből.

én nem szeretném, ha itt is több százezer migráns rontaná a levegőt, lopnának, rabolnának, gyilkolnának, tönkretennék azt, amit felépítettünk.

Meg mi ez az iszlámpártiság is. ezzel semmibevesznek uniós értékeket. a vallássemlegesség hol van? mi az hogy egy lánynak fejkendőt kell viselnie? én nem értem a bevándorláspártiakat... köztudott, hogy a nőkről az iszlám vallású emberek nem úgy gondolkodnak, mint mi, nyíltan alacsonyabb rendűnek, tárgynak, eszköznek tekintik a nőt. Ez 2018-ban európában, értelmezhetetlen, legalábbis a klasszikus uniós értékek szerint. Én egy olyan országban szeretnék élni továbbra is férfiként, ahol a nőknek éppen ugyanannyi joguk van, mint egy férfinek.

2018. márc. 30. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Persze, már csak magától értetődő, hogy az őslakos alkalmazkodik a bevándorlóhoz. Ez így szép, európai és felvilágosult.
2018. márc. 31. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szeretnék erre valami normális forrást találni. A vaol ugyanis egy bild.de cikket említ német forrásként, ami nem jelöl meg további forrást, ellenben az elmúlt 15 percet további német oldalak böngészésével töltöttem, ahol több mint 5 helyen megtaláltam majdnem szó szerint ugyanazt a cikket. Mind az AfD-t idézte forrásként, ami egy pár éve létező jobboldali populista, migrációellenes politikai párt, és az összes látható "forrássága" az, hogy twitteren megosztotta a bild.de cikkét. Találtam még angol nyelvű, soha nem hallott jobboldali migrációellenes Trump-támogató blogokon cikket róla, akik szintén vagy egymást idézgették körbe vagy a bild.de-t, de előbb utóbb oda vezetett vissza minden.

Izgalmas kincskeresés volt, vicces ahogy ezek körbe-körbe idézgetik egyást, és jól esett kicsit elővenni a némettudásomat, de ez engem még nem győzött meg.

A Bild egy német tabloid, ami híres a szenzációhajhászásáról és a túlegyszerűsített tartalmáról. Kb mint itthon a Story magazin. Egyetlen ennél nagyobb presztizsű politikai lap se hozta le egyik oldalon se, csak olyan blogok amik ránézésre és stílusra a Pesti Srácokkal egyenértékűek.

2018. ápr. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!