Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Nem ellentmondásos, hogy az...

Nem ellentmondásos, hogy az EU precízen ügyel a kontinensen őshonos állat és növényfajok épségére, viszont migrációs politikában ennek az ellentétét vallja?

Figyelt kérdés

Az Eu nagy hangsúlyt fektet,hogy Európában az őshonos állat és növényfajok megmaradjanak, ne szaporodjanak el idegenek fajok veszélyeztetve az őshonost.

Ez kvázi egy élettérvédelem.


Viszont, a kontinens legnagyobb értékét, humán erőforrásáról nem így vélekedik.Mindenféle közel-keletit,afrikai tömeget pumpál a kontinensre,melyek, sohasem voltak őshonosak és remélhetőleg nem is lesznek.

A növényekkel, állatokkal szemben, az emberek életterét nem igyekszik megóvni, éppen ellenkezőleg, mintha tönkre akarná tenni.



Ez annyira ellentmondás, mintha egy tisztaságmániás embernek mocskos lenne a fürdőszobája.


2018. ápr. 1. 17:47
 1/8 anonim ***** válasza:
24%
Mindkét esetben a diverzitást támogatja.
2018. ápr. 1. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
52%
Ott sántít a példa ,hogy az ember egy fajt alkot.
2018. ápr. 1. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Abszolút nem pártolom a tömeges betelepítést, de azt is látni kell sajnos, hogy Nyugat, Közép és Kelet-Európában elég komoly demográfiai válság van, amit az arab és az afrikai emberekkel próbálnának egyensúlyozni. Ami csak addig lenne elfogadható, ha csakis olyan embereket fogadnának be közülük, akik hajlandóak is lennének beilleszkedni és alkalmazkodni az európai szokásokhoz. Aki viszont bűnözni és csak kizárólag a segélyért jön a gazdagabb nyugati országokba, azokat azonnal ki kell toloncolni a saját kontinensükre.

A legcélravezetőbb szerintem az lenne, ha pl Ukrajnából, Fehéroroszországból és Oroszországorból fogadnánk be embereket, mert ők azért csak hasonló kultúrkörű országokban élnek, és talán könnyebben menne nekik a beilleszkedés.

Mégegyszer hozzáteszem, hogy felőlem becsületes arab és afrikai emberek is jöhetnének. Persze nem végtelen mennyiségben, hanem csak annyian, amennyit az adott ország szeretne. Ez a szláv országokra is ugyanúgy vonatkozna.

2018. ápr. 1. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
49%
Miért a fák nem egy fajba tartoznak? A tölgy jó az lehet. A bálványfa meg írtandó agresszív növény. Mindent elnyom. Egyébként klrdező már ezt én is kérdeztem de nem kaptam érdemi választ. Csak a mellébeszélés ment
2018. ápr. 1. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
62%
Nekem gyanús, hogy pl. olajért cserébe fogadja be őket...
2018. ápr. 1. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Egyébként igen ott van a rengeteg ukrán. Nagy a szegénység. Őket kellett volna beengedni nyugatra dolgozni. Velük jobban jártak volna
2018. ápr. 1. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
32%

Pontatlanul fogalmaztad a kérdést, így fölkínáltad a "az emberi faj egységes" fehérgyűlölőknek.


És én most pontosan fogalmaztam, mert a gyűlölet a gyűlölet tárgyának való károkozást és annak óhajtását jelenti.


A pontos fogalmazás szerint az őshonos növény és állatFAJTÁK védelmét szorgalmazza.


És igen, teljesen igazad van, a fehér ember, a kaukázusi emberFAJTA védelembe helyezése régen esedékes lenne, lett volna.

2018. ápr. 1. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
A gond az, hogy az arab és afrikai emberek úgy vannak szocializálódva, hogy diktatúrákban felnőve csak az erőt tisztelik, gyengeségnek érzik azt, ha az államhatalom gyakorlói egy csúnya nézésért nem törik el rögtön a kezük. Akkor előbb csak az öklüket rázva hangoskodnak, majd kövekkel is dobáloznak, majd elkezdenek tőrni, zúzni, autókat gyújtogatni. Olvastak Quora-n diplomás ugandai, iraki, líbiai emberek hozzászólásait volt diktátoraikról, kb. mindegyik arról szólt, hogy náluk csak a kemény kezű hatalom működhet. Ezért nem valóak ezek az emberek Európába...
2018. ápr. 1. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!