Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Hol jobb az élet? Angliában...

Hol jobb az élet? Angliában vagy Németországban?

Figyelt kérdés
Úgy összességében, hol jobb a bér/ár arány, a kelet-európaiak befogadása, a közbiztonság, az egészségügy helyzete, és úgy összességében minden? Hol jobb élni?
2018. ápr. 11. 20:53
 1/3 anonim ***** válasza:
91%

Aki dolgozni megy azt elfogadják, bár németben nem mindenhol és éreztetik veled hogy bevándorló vagy így aszerint kezelnek, nem igazán haverkodnak.

Angliában nyitottabbak, viszont ott nem érdemes a közbiztonságra támaszkodni, egy rendőr pl már 2-3 feketével szemben oda sem áll ha probléma van, és ezek még csak tizenéves gyerekek, csak épp késsel.


Én dolgoztam Camden-ben semmi gondom nem volt, München-ben sem tapasztaltam semmit, azt tudom mondani hogy nyugodtabban megy be az ember egy sörözőbe, klubba akkor is ha van mindenféle ember kigyúrt arab, aki bár lehet nem épp dolgos ember, de nem is fog beléd kötni mert ezek kerülik a feltűnést.

Én itthon bizonytalanabb voltam a cigányokkal szemben, főként azért mert itt egy jobb telefon potenciálisan vonzza a szegényeket, ott meg szinte aki akar vehet magának..

2018. ápr. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
34%
Ha mindenképp a két kegszarabb közt akarsz választani akkor Anglia a kevésbé szar.
2018. ápr. 12. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"Ha mindenképp a két kegszarabb közt akarsz választani akkor Anglia a kevésbé szar." Magyarország meg maga a Paradicsom, ugye? Imádom a magadfajta hülyéket, akik szerint Németország és Anglia sz@r...


Amúgy Németországot mondanám, de sok függ az adott személyen is. Anglia mindig azt a benyomást keltette bennem, hogy ez egy szegény Németország. Egészségügy szerintem Németországban jobb. Bunkó embereket meg mindenhol találsz. Néha olyan érzésem volt, hogy az angolok kedvesebbek, aztán összefutottam egy rakás barommal és rájöttem, hogy Németországban is ilyen a helyzet. Függ attól merre jársz, mennyire lógsz ki a sorból...


Mindezek mellett én inkább élek Angliában, mint Németországban. Hiába jobb ott az élet, egyszerűen Anglia közelebb áll hozzám.

2018. ápr. 13. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!