Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Észak illetve Dél Korea...

Észak illetve Dél Korea békeszerződése egyenlő egy hadüzenettel?

Figyelt kérdés

Valamiért az fogalmazódott meg bennem amint megláttam a hírt és realizálódott számomra, hogy ez igaz..rögtön az ugrott be, hogy vajon a béke azért kellett, hogy összefogjanak valaki ellen? Ahelyett, hogy egymást támadnák együtt fognak?

Mi a RENDES SZALONKÉPES NORMÁLIS véleményetek erről?

Köszi előre is! :)

Nincs senki akivel tudnék ilyenekről beszélgetni..

19/l



2018. ápr. 28. 15:51
 1/6 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem szó sincs ilyenről. Nekem ez már olyan összeesküvés-elméletnek hangzik.


Miért lenne érdekük bárkit is megtámadni és főleg kit?

2018. ápr. 28. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
58%
Nincs közös célpontjuk. A legvalószínübb, hogy Észak-Korea ezzel a lépéssel palástolja fegyverkezését, és amikor Dél már nem figyel, Észak lerohanja.
2018. ápr. 28. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez északnak egy kényszerlépés volt. Ha igazak a hírek és tényleg tönkre ment az atombázisuk, akkor muszáj jópofizni más országokkal, mert oda lett az atomrakéta biznisz és nem tudnak mit seftelni a többi komcsival titokban. Enélkül meg a felső vezetés is éhezik.
2018. ápr. 28. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Összeomlott az atomtelep és már olyan kevés az üzemanyaguk h csak a hadseregnek jut.

Tehát nincs semmi titkos hadüzenet.

2018. ápr. 28. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
86%

felesleges ilyen összeesküvés elméleteket gyártani.

észak Korea belátta, hogy 2018-ban már nincs esély akkor népbutításra mint pl 20 évvel ezelőtt.

akkor még harcba szált volna a vezérét az egész ország, most ha lenne valami akkor szerintem a népesség nagy része elhúzna azonnal (már ha tud).

és ezt szerintem tudja Kim is, egyre több észak koreai emberben tudatosul, hogy egyáltalán nem állnak "hadban" a világgal, és az a rendszer amiben élnek, csak a kárukat okozza.

a másik pedig, hogy rájöttek arra, hogy ők ebből az arcoskodásból csak szarul jöhetnek ki.

kilőnek egy atom rakétát ami csekély eséllyel eléri a célpontját, és megsemmisít egy várost?

cserébe állítom, hogy 1 órán belül egész észak Korea egy sivatag lenne, ezt tudják ők is.

Kim nem olyan hülye mint az apja meg a nagyapja, most már félti ám ő szaros életét.

2018. ápr. 28. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 bamboochatheone ***** válasza:
Na igen, ha valamilyen USA vagy japán érdekeltségű területet elpusztítanának akkor másnap észak korea helyén lenne egy nagy parkoló meg egy új Disneyland. Kb ennyire lehet komolyan venni a fenyegetést tőlük.
2018. ápr. 29. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!