Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Olaszországban voltak koncentr...

Olaszországban voltak koncentrációs táborok, milyen szerepe volt Olaszországnak a náci mozgalomban a 2. vh alatt?

Figyelt kérdés
Roberto Benigni Az élet szép című filmje késztette a kérdésemet erről a témáról. Ott a náci németek elfogták az olasz zsidókat és koncentrációs táborokba vitték. Én nem emlékszem viszont arra ,hogy ott lettek volna ilyen táborok, de biztos én nem tudom jól.

2018. máj. 4. 09:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Semmilyen, mert Olaszországban nem volt nácizmus.
2018. máj. 4. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 moozygoo ***** válasza:

Olaszország fasiszta volt, de nem rémlik hogy lett volna ott tábor.

[link]

2018. máj. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Olaszországban nem voltak koncentrációs táborok és bár Mussolini
2021. máj. 3. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Olaszországban nem voltak koncentrációs táborok, és bár Mussolini személy szerint erős szövetségese volt a náciknak az olaszokról ez már nem mondható el. Mindig ki kellett őket segíteni, csak a baj volt velük, sok hasznot nem hajtottak és szomorú ezt kijelenteni de igaz, hogy a magyar uralkodó osztályok sokkal jobban a nácik hasznára voltak mint a gyenge jellemű, erőtlen, csak szájban nagy olaszok.
2021. máj. 3. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!