Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Szerintetek Budapest vagy...

Szerintetek Budapest vagy Róma a piszkosabb város?

Figyelt kérdés

Sok helyütt azt olvastam, hogy Róma az európai fővárosok közül az egyik legmocskosabb, ez pedig elég szomorú, tekintve, hogy egyébként a világ egyik legszebb városa.

Nemrég voltam először ott és azt kell, hogy mondjam, én kellemesen csalódtam. Nemcsak a belvárosban jártam, mert a szállásunk egy külsőbb kerületben volt, s számomra tisztábbnak tűnt a magyar fővárosnál, ami viszont szerintem évről-évre, sőt szinte napról-napra undorítóbb.


2018. máj. 26. 21:34
 1/10 anonim ***** válasza:
55%
London.
2018. máj. 26. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
38%

"Nemcsak a belvárosban jártam, mert a szállásunk egy külsőbb kerületben volt, s számomra tisztábbnak tűnt a magyar fővárosnál, ami"


Kérlek ne, szánalmas, ahogy próbálod itt előadni magad.

Az V ker a többi belvárosi kerülettel egy etalon, főleg az előbbi.

Az, hogy a Hős utca tré, az már más tészta.

Szal pár sort írhatnál pontos utcacímekkel....

2018. máj. 26. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Hát, nem tudom. A Deák tér is az V. kerület, márpedig kevés visszataszítóbb hely létezik annál (talán csak a Blaha rosszabb). Saját szarukban-húgyukban fetrengő csövesek, kiüritetlen kukák, mérhetetlen bűz. És ez a belváros közepe.

Rómában egyébként a Tuscolana vasútállomás környékén volt a szállásom, ami híresen az egyik legrosszabb hely az olasz fővárosban.

2018. máj. 26. 23:01
 4/10 anonim ***** válasza:
88%
Budapest a piszkosabb egyértelműen. Rómában nagyon odafigyelnek a tisztaságra, már csak a turisták miatt is, mert nem olyan hülyék, hogy rontsák a városuk hírnevét a piszokkal, ők nem mi vagyunk.. Ott nem ilyen "szharok bele" alapon mennek a dolgok. Ha az itteni város vezetésnek lenne egy kicsi esze, ők is így tennék, bár az ide tévedő külföldi ittas suhancoknak talán mindegy is..
2018. máj. 27. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
33%
Egyértelműen Róma. Ott halomba áll a gané.
2018. máj. 27. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
9%

"Deák tér is az V. kerület, márpedig kevés visszataszítóbb hely létezik annál"


???

Szerintem te azt se tudod, hogy hol van a Deák tér :)

Fölösleges beszélni, Róma egy kalap szar Budapesthez képest.

2018. máj. 27. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
89%
Budapest piszkosabb, elhanyagoltabb, szemetesebb. Tavaly voltam Rómában, tisztának nem mondanám azt sem, de Pesthez képest makulátlan. Nem csoda, mivel Pesten a közteresek nem csinálnak semmit a BKV-n való pénzbehajtáson kívül.
2018. máj. 27. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Mi köze van ennek a külpolitikához?!
2018. máj. 27. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
89%
Rómát egyáltalán nem találtam mocskosnak. Rendezetlennek igen, de piszkosnak nem. Budapest ezzel szemben némely helyeken kimondottan undorító.
2018. máj. 27. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
63%
Bécs :D
2018. máj. 27. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!