Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Én még mindig nem értem, a...

Én még mindig nem értem, a magyarok miért azzal foglalkoznak hogy mi történik a többi országban? Miért nem Magyarországgal foglalkoznak?

Figyelt kérdés

Értem hogy eu, de akit pl a német bűnügyi hírek érdekelnek az elolvassa a német a híroldalakat.


Ehhez képest az elmúlt pár évben másról se lehetett hallani csak a bűnöző migránsokról. Migránsok 10-20-30 éve is léteztek.


Bár a 3+ iq magyar emberek még a szó jelentését se ismerik. Sőt feltételezem hogy még a szót se ismerték...


2018. máj. 28. 09:54
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
87%

"Értem hogy eu, de akit pl a német bűnügyi hírek érdekelnek az elolvassa a német a híroldalakat."


Az EU 28 országbáan 24 nyelvet használnak hivatalosan. Ezeket mind beszéled?

2018. máj. 28. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
73%
Te miért nem azzal foglalkozol, amit értesz is? Oké, tudom, az igen kevés időt töltene ki az unalmas életedben, de lehet virágot ültetni, locsolgatni, kapálgatni, nem terhel túl téged szellemileg...
2018. máj. 28. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
75%

Mindössze ennyi jött le neked az EU-ról az elmúlt 14 év alatt???

Nem tűnt fel, hogy a belső határok nyitottak - ergo az jön át rajtuk aki akar?

Hogy ha valaki belép az eu területére, onnantól neked nincs rálátásod arra hol van, hova megy mert szabadon megteheti és ha az illető egy terrorista vagy éppen más bűncselekményt elkövető, akkor az éppen úgy jöhet ide a te városodba is ezt megtenni, ahogyan maradhat a németeknél?

Kik azok a "3+ iq emberek", csak nem magatokról beszéltek, akiknek még az elmúlt 3 év történései sem voltak elegendőek ahhoz, hogy megértsék mi a valóság és ilyen hatással lesz az életükre ha nem tesznek ellene?

2018. máj. 28. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
82%

elég érdekes ez a problémád... van külpolitika, van belpolitika, és van bulvár, kocsmai szint is van - ki mivel foglalkozik. A "migráns" szó régi, etimológiája:

migráns < angol: migrant (elköltöző személy)

migráció < latin: migratio (költözés, „elmenés”) < meo < eo (megy)]


"az elmúlt pár évben másról se lehetett hallani csak a bűnöző migránsokról"

- valami történt, igen, mert noha 20 éve is rengeteg török /kínai/ vietnami és egyéb elköltöző személy volt (pl. egy német tanítónő ismerősöm 15 éve mondta az osztálya fele török gyermek, és ő tanul törökül), de ugyanakkor követelőző és agresszív, értelmetlen, ártatlan áldozatokat szedő támadásokat végrehajtók csak az utóbbi években vannak, (és nem kínai/vietnami emberekről van szó, akik szorgalmasan dolgoznak 20-30 éve szerte a világon).


Háború ez, sajátos módszerekkel, amerikai szabadkőművesek által táplált erőkkel Európa, és a zsidó-keresztény és görög-római pilléreken nyugvó európai kultúra ellen.

2018. máj. 28. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

[link]


Sok lesz az a 3+

2018. máj. 28. 10:32
 6/18 anonim ***** válasza:

Niedermüllernek biztosan sok. Szerinte pl. nincs tömeges migráció sem:DD


[link]

2018. máj. 28. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Hogy ha valaki belép az eu területére, onnantól neked nincs rálátásod arra hol van"


Nekem tényleg nincs.


De ne aggódj a migránsok nem akarnak ide jönni, hiába próbálnak műsort csinálni belőle.

A 888.hu meg kb olyan mint valami ezo blog ahol mindig kell valami szenzációs hihetetlen hír, csak azért hogy legyenek olvasók meg érdekes legyen. Az se baj ha hazugság.


A 3+ inkább az idősebb korosztályra jellemző. Hallottam is ahogy arról beszélnek hogy a migránsok a sivatagban a homok alól bújnak elő, mehetnek is oda vissza...

2018. máj. 28. 10:43
 8/18 anonim ***** válasza:
69%

Hogy te milyen érdekes dolgokat hallasz, fantasztikus, nekem nincsenek ilyen élményeim az 3+os öregekkel

" migránsok nem akarnak ide jönni" - és még próféta is vagy, de jó!

2018. máj. 28. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
20%
A lakájmédia ezt sulykolja. Migránsok így, migránsok úgy. Addig se foglalkoznak az emberek azzal, hogy mi van itthon.
2018. máj. 28. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
79%
Mindent fel fogsz sorolni, amit nem értesz? Akkor rekordot fogsz dönteni a toronymagasan legtöbb kérdezőkommenttel.:DDD
2018. máj. 28. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!