Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Svédország belügyi politikájár...

Svédország belügyi politikájáról mit gondoltok? A Közbiztonságra gondolok.

Figyelt kérdés
Svédország,közbiztonság,politika

2018. jún. 1. 06:20
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
24%
Svédországban csapnivaló a közbiztonság.
2018. jún. 1. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Igy van.Ezzel kapcsolatban tettem fel a kérdésemet csak nem mertem nyiltan fogalmazni mert jöttek volna a Hurrogások meg a jelentések.
2018. jún. 1. 06:38
 3/22 anonim ***** válasza:
28%
Svédországban nem lehet közbiztonságról beszélni. Sötétedés után életveszélyes kimenni az utcára a civilizálatlan betolakodók miatt.
2018. jún. 1. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
33%
Már csak volt közbiztzonság migrik sileresen eltüntették.
2018. jún. 1. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
39%

Nincs jelentős eltérés Svédország bűnügyi statisztikájában a többi országhoz képest.


[link]


Amúgy azt gondolom a kérdésről, hogy a svédek sokkal tovább és egészségesebben élnek magasabb életszínvonalon, mint a magyarok.

2018. jún. 1. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
51%

Én csak ennyit tudok erről, hogy a közvetlen környezetemben (Pest megye) az 5-ik párt ismertem meg, akik Svédországból települnek haza.

Nem, nem gyűjtöm a svédországi magyarokat, egyet ismertem csak és általuk ismertem meg a többit. Az 5 párból 4 magyar, egy tősgyökeres svéd.

Egyikük sem tegnapelőtt telepedett ki, 20-30-40 éve éltek kint, dolgoztak, egzisztenciát teremtettek, állampolgárok lettek.

Horrorokat mesélnek a migránsokkal és az azokkal szembeni megengedő magatartásról az iskolákban, a mindennapi életben, ami a választott hazájuk elhagyására késztette őket.

2018. jún. 1. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
79%
Kedves Kérdező, te nem vagy eléggé felvilágosult, és európaias. Ugyanis, ha az lennél, tudnád, hogy Svédországban minden fasiszta pletykálkodás, és a magukat őslakosnak hazudó náci agitátorok hazug szólamaival ellentétben 2015 óta javult a közbiztonság. Talán ha kellően liberális médiumokból tájékozódnál, te is tudnád ezt.
2018. jún. 1. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
91%

#7

Én tudom, hogy szarkasztikusan mondod, de vajon mások is tudják?:)

2018. jún. 1. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
6%

"Egyikük sem tegnapelőtt telepedett ki, 20-30-40 éve éltek kint, dolgoztak, egzisztenciát teremtettek, állampolgárok lettek."


Nem vele készített riportot az állami média? Kiderült hogy a nőt többször elítélték Svédországban csalásért és amúgy ő is menekültként érkezett Svédországba :)

2018. jún. 1. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
54%

#9

Nem, nem vele/velük készített riportot az állami média.

De ha szerinted annyira klassz Svédországban, miért nem vagy még ott és akkor meggyőződhetnél róla a saját bőrödön, ha neked nem kompetens az áttelepülő svédek véleménye.

Egyébként azt már nem is minősítem, hogy egy terroristákkal megtűzdelt, iszlamista területfoglaló hordát (akik NEM menekültek!) egy nevezőre veszel normális, európai emberekkel, akik például arisztokrata származásuk miatt itthon üldöztetésnek voltak kitéve.

2018. jún. 1. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!