Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Itt van Irán vége? Vagy csak...

Itt van Irán vége? Vagy csak ez is hazugság?

Figyelt kérdés

Azt mondja az amcsi, és a zsidó titkosszolgálat, hogy megtalálták Osama Bin Ladent többi társával, egy iráni városban. Természetesen, azt sem zárják ki, hogy Irán bujtatta őket.


De kérdem én : az amerikaiak mondják meg most, hogy hol van Laden, amikor fél éve beismerték hogy 2002 óta nem tudnak semmit róla.


Hogy is van ez?


2010. jún. 15. 19:35
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
kell valami indok ellenük, párszor már bebizonyosodott hogy hazudtak.
2010. jún. 15. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
96%

Eddig feltételezték, hogy Afganisztán és Pakisztán határán bujkálhat valahol. Most hirtelen megtalálták Iránban. Furcsa. Irán atombombát akar csinálni, hogy azzal lenyirbálja Izraelt, Izrael megelőzésképpen bejelenti, hogy megvan a világtörténelem második legnagyobb gonosztevője (az örökös első Adolf Hitler), Iránban bujkál a kis sunyi. Véletlen egybeesés.

Izrael és az USA - két olyan ország, melyektől azt sem hiszem el, amit kérdeznek. Én abban is kételkedem, hogy ez az Osama bin Laden egyáltalán létezik-e, nemhogy tényleg terrorista-e. Valami ürügy minden háborúhoz kell. Afganisztánba is azért mentek, mert tudni vélték, hogy ott van Osama. Most Iránt célozzák majd meg ugyanezzel.

2010. jún. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%
a terrorizmus egy mém, amivel be lehet etetni a világ közvéleményét.
2010. jún. 15. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
52%

Én kétlem, hogy megtámadnák. Azt azért már a többi ország sem nézné el nekik. Esetleg ha lenne valami konfliktus Izrael és Irán között... akkor esetleg...

Egyébként ezt hol hallottad? Most nem kötözködök vagy ilyesmi, csak a kíváncsiság.

2010. jún. 15. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:

[link]


De ha beírod a keresőbe, rengeteget ad ki, ebből a témából kifolyólag.


És ha megnézed, Izrael és Irán között megvan már régóta az a konfliktus.


Ráadásul már elég régóta hangoztatják hogy atombombát tervez Irán.

2010. jún. 15. 20:03
 6/29 anonim ***** válasza:
63%

Kösz.

De, néztem az alDzsazírát és semmit sem találtam ezzel kapcsolatban. Szerintem csak megint valami Times hírre apellálva kitaláltak valami ostobaságot - mint oly sokszor.

2010. jún. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
95%
iráni atombomba... nem Izrael az aki évtizedek óta rendelkezik többel, amihez lopták az alapanyagot és máig nem ismerik el hivatalosan? és az ENSZ felügyelőket sem engedik be ellnőrizni?
2010. jún. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%

Valamikor olvastam, hogy Laden 2002-ben meghalt.

Egyébként meg Laden élt Laden él, Laden élni fog... amíg szükség van háborús ürügyre.

És igen Amerika mondja meg, hogy hol van, attól függően, hogy kit akar megtámadni.

2010. jún. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
35%
Valószínű kamu, és az izraeli és amerikai titkosszolgálatot meg sem kérdezték.
2010. jún. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
58%

Amúgy jó hogy Iránban utálják Osamát:D

(Tehát nyilván nem fogják bujtatni)

2010. jún. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!