Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A Hamasz kezdetleges eszközei...

A Hamasz kezdetleges eszközei tudnak kárt okozni Izraelnek?

Figyelt kérdés

[link]


Uj ablakban nyilik Ctrl + eger



2018. jún. 5. 21:18
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
2018. jún. 5. 21:21
 2/11 anonim ***** válasza:
70%
Persze hogy tudnak. Eleve az a rakéta, amivel lelövik a Hamasz-rakétát, állítólag kb 100-szor annyiba kerül, mint a Hamasz-rakéta. Szóval akár anyagi csődbe is kerülhetne Izrael, ha folyamatosan támadnák így.
2018. jún. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
70%
Hát az nem elég kár ha egy kezdetleges késsel kezdetlegesen halálra késel egy arab nő? :D
2018. jún. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
14%
Remélem hogy tudnak.
2018. jún. 6. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

A Hamasz eszközei nem épp annyira kezdetlegesek, rengeteg támogatást és terveket kapnak Irántól.

Mellesleg épp nemrég olvastam, hogy a Hamasz rakétája eltalált egy (már szerencsére kiürített) óvodaépületet Izraelben, és a tető totál beszakadt.

Nyilvánvaló, hogy a Hamasznak egy nyílt háború esetén esélye sem lenne Izrael ellen, de a folyamatos provokációra még elég.

2018. jún. 6. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
most néztem meg, az iron dome nevű izraeli rakétaelhárítónak egy állomása 50 millió dollárba kerül. 1 db rakéta megsemmisítő rakéta kilövése pedig 40 ezer dollárba.
2018. jún. 6. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Na most ilyen állomásból van nekik 10. Tehát az az 500 millió dollár izraelnek szinte semmi.
2018. jún. 6. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Engem a videóban az emberek viselkedése lep meg. Figyelik a tüzet, de nincsenek pánikban. Nekem nem lenne ilyen önuralmam.
2018. jún. 6. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Tudnak, sajnos nem is keveset: a The Times of Israel szerint legalább 175 hektár égett le eddig, részben természeti rezervátum, részben gabona. [link]

Ilyen lufikat röptetnek, ami rajta lóg, az nem ember, hanem gyújtóbomba: [link]

És Macron - akit eddig jó fejnek tartottam - azt tudja mondani, a hamasz "mártírjainak" haálát, meg ezeket az okozta, hogy US Congresszus és Senatus már közel 30 éve törvényben vette tudomásul, hogy Izrael 3000 éves fővárosa az Izrael állam fővárosa és ezért az US követséget a fővárosba, Jeruzsálembe telepítik.

Nekem erről sajnos az jut az eszemeb, amikor Kohnt 1900-ban leütötték, kómába esett, 50 év múlva tért magához, kérdi

- mi volt?

- két vh, kiirtottak 5 és fél mill zsidót.

Kohn: Tudtam! Ezek a franciák mindenre képesek ...

2018. jún. 7. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Huh, bocsi, elírtam, nem 175 hektár, hanem 1750 hektár ( 17,500 dunams, 1 dunam=0,1 hektár ).
2018. jún. 7. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!