Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Betelepítés 2018-ban? Puzsér...

Betelepítés 2018-ban? Puzsér szokta ezt elővenni, és valahogy soha senki nem firtatja ezt az ötletet, miközben szémomra teljesen abszurd. Reális ez?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=hDwAgCEXnGU


tízezrével? és honnan? Nyilván nem kínából akar betelepíteni, onnan amúgy is jönnek. De ahonnan integrálható népesség betelepíthető lenne, szerintem ott ugyanúgy népességcsökkenés van, és a probléma nem oldódna meg globálisan. Arról nem is beszélve, hogy ki akarna egy ilyen programban részt venni manapság? mikor voltak utoljára betelepítések a világban bárhol? szerintem ez idejétmúlt dolog



2018. jún. 21. 11:29
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
35%

"Ez azért nem így van, mert végzettsége szerint magyar–történelem szakos tanár, kinek némileg nagyobb rálátása van a dolgokra, mint a gyakoris publikumnak."


Pontosítok: releváns szaktudás nélküli celeb.


Az nem volt kérdés, hogy nagyobb-e a rálátása (amúgy nem, hiszen nem áll semmilyen kapcsolatban vélhetőleg a bevándorlási hivatalallal, nem szociológus... stb.)


A gyakoris publikum tagjai között viszont lehet hogy vannak ilyenek, mint pl. én :)

2018. jún. 21. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
64%

#11

Ne haragudj, de Puzsérról lehet tudni, hogy kicsoda, rólad nem!

Nincs ezzel semmi baj, erről szól a Gyakori, de lehetsz te egyik héten statikus, holnap űrhajós, jövő héten nőgyógyász.

Semmi komoly, betelepítéshez kapcsolódó, minimálisan is szakvéleménynek tűnőt nem írtál, csak a Puzsért fikázod, ezért akár lehetsz a Hajdú Péter is. :D

Így a véleményed pontosan annyit nyom a latban, mint egy eldugott falu, utolsó putrilakójának a véleménye. Csak zárójelben jegyzem meg, hogy az enyém is, tehát a világmegváltás elmarad!

2018. jún. 21. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
51%

Nem haragszok. Ahogy említetted és ahogy én is a harmadik válaszomban immár harmadjára írom, Puzsérról lehet tudni hogy kicsoda, azaz hogy képtelen releváns szakvéleményt megfogalmazni a kérdésben, ez volt az első pontom lényege.


A második pontomban tényeket írtam, az nem vélemény vagy vitatéma.


A harmadik pontomon lehet esetleg vitatkozni.

2018. jún. 21. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
65%

"Megtörtént eseteket írtam és nem Fekete Pákóval estek meg.


Az országod egy gyökér hely, ahonnan még a bennszülöttek is menekülnek, nem hogy a külföldiek. Fogadd el."


Akkor linkeljed azt a sok esetet okoska, szépen sorban a szokásos, gyök2 szintű pofázásaid helyett! Olyan szánalmas egy nímand vagy, hogy az már valami. ;)

2018. jún. 21. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
35%

"Semmi komoly, betelepítéshez kapcsolódó, minimálisan is szakvéleménynek tűnőt nem írtál, csak a Puzsért fikázod, ezért akár lehetsz a Hajdú Péter is. :D


Így a véleményed pontosan annyit nyom a latban, mint egy eldugott falu, utolsó putrilakójának a véleménye." hihetetlen, hogy a puzsér szektások mennyire elvakultan szopják azt a szerencsétlen idegbeteget.

Sima kultúrtörténeti dolgokkal nem volt tisztában anno egy műsorában, mégis ordibálta a hülyeségeket...a félműveltek meg zabálták.

2018. jún. 26. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!